Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 385
Cześć wszystkim, bardzo rzadko coś wrzucam ale muszę was prosić o pomoc. Skradziono mi dziś w nocy auto spod bloku w Kielcach. Jest to Hyundai Tucson z 2020 r. Jakby ktoś zauważył gdzieś na parkingu w okolicy, proszę aby się ze mną skontaktował. Paliwa w baku było na ok. 50 km więc musiałby gdzieś tankować jeśli chciał gdzieś dalej odjechać. #motoryzacja #samochody #zalesie #wykopefekt
bycmoze - Cześć wszystkim, bardzo rzadko coś wrzucam ale muszę was prosić o pomoc. Sk...

źródło: comment_1665834170cBsxQLyopOslI1oHVXjNLq.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
Chłopa stać na auto za 90k (sprawdziłem teraz ceny na otomoto). Jak kupował, to pewnie chodziło za ponad 100k, a mieszka w bloku z wielkiej płyty xD.


@Speedy: też mieszkam w bloku z wielkiej płyty, a moje mieszkanie jest warte jakieś 600-700k pln ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Auta mam najlepsze pod blokiem i janusze mi je poobijały z każdej strony, no ale co z tego. to problem
  • Odpowiedz
@firyt: Wes daj spokój, mi skradziono nowego outlandera PHEV z pod bloku o 17:00 zanim zdążyłem go przepakować na strzeżony parking. Po za tym jak mam niby go uchronić choćby pod sklepem ???
  • Odpowiedz
@Radiativ: Tez miałem AC i powiem ci wiesz jak „zabawnie” ubezpieczalnia wylicza wartość auta? Uwzględniają spadek wartości auta a nie jego wzrost bo rynek się zmienił ale ich „system” mówi ze moje auto jest mniej warte niż przed rokiem mimo ze ceny używanych wzrosły od zeszłego roku. Wiem to z autopsji bo mi ukradli i to co oni wyliczają to śmiech na sali, i zawsze trzeba wojowac aby swoje dostać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lutecki:

o kutfa, faktycznie! Nie idzie się ukryć przed tym w żaden sposób!


Da się, w jakimś stopniu. Możesz wyjść zapłacix w kominiarce, albo obecnie w maseczce. Jednak to i tak podnosi ryzyko, zawsze ktoś cie może rozpoznać. Miejsce kradzieży + stacja paliw = potencjalny kierunek ucieczki.
Ryzyko z 0,1% wzrasta to 1%.
  • Odpowiedz