Wpis z mikrobloga

Trening boży odbyty

Wjeżdża potreningowe białeczko, *ebać serwatkowych spekulantów. Prawilnie przypominam, że:

100g białka pochodzącego z twarogu chudego delikate - od 6,98zł do 8,21zł (w zależności od lokalnego producenta)

100g białka pochodzącego ze skyra naturalnego fruvita - 9,44zł (a jak ktoś załadował się po same kukle na ostatniej promocji w biedrze to nawet 7,72zł)

100g białka pochodzącego z WPC 80 - 10,56zł

#mikrokoksy #silownia #dieta
Catmmando - Trening boży odbyty

Wjeżdża potreningowe białeczko, *ebać serwatkowych...

źródło: comment_1665835750jy6wJTa6ljqYfMUnThw9Cl.jpg

Pobierz
  • 12
@fearless490: Nie pamiętam już,ale robiłem coś w tym stylu, że był twaróg zblendowany z jogurtem i bananem, słodziki i do tego dodatek żelatyny rozpuszczonej by stężało, wylewasz sobie miksturę na spód z herbatników i do lodówki. Jakbyś chciał dokładny przepis to na Instagramie jest mnóstwo na takie pianki właśnie
@Kabas: skyr naturalny fruvita, 12g białka/100g, 18g białka w opakowaniu 150g, cena za opakowanie 1,70zł

100g/18g -> 5,(5) opakowania, żeby mieć 100g białka 5,(5)*1,7zł = 9,4(4)zł za porcję 100g białka ze skyrów

gdzie niby jest mój problem z matematyką :)
@Red_Ducc: Codziennie rano 500 gram serka homo 60 gram białka. I tak od kilku miesięcy. Ostatnio jem dwa na raz, bo węgle ładuje wieczorkiem.

Imo kwestia słodzika i aromatów/dodatków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AVOIDME: dwa na raz? Czyli 1kg serka homo?
Ja mogę jeść to samo mięso, w tej samej postaci przez całe życie, ale akurat nabiał mi się bardzo szybko nudzi :/