Wpis z mikrobloga

"Wiedziałem, że byłem tam kluczową postacią. I że jeśli spróbuję się utrzymać, to jest duża szansa na to, że Magda powróci. Uważam się za bardzo mądrą osobę, u której słowo jest droższe od pieniędzy. Dlatego postanowiłem walczyć, taki też mam charakter".

Cytat z wywiadu z Wentylem.

Niby człowiek wie, że typ jest zakochany w sobie i przekonany o własnym geniuszu (i urodzie, i charyzmie, i innych zaletach...), ale jednak 2 nadużycia w jednym zdaniu (a. "uważam się za bardzo mądrą osobę"; b. "słowo jest droższe od pieniędzy" - w kontekście obietnic dawanych obu pannom M.) mocno mnie ubawiły. :D

[źródło: https://cozatydzien.tvn.pl/programy/hotel-paradise-grzegorz-o-strategii-dzialania-po-odejsciu-magdy-dlaczego-zmienil-zdanie-6162057?fbclid=IwAR1scxnAJ88uziIzJ105NGwLj7Z3hQY0kNdLv0tKRUPTkARdNGa31MyDdRs]

#hotelparadise
  • 7
@kwiatkiwgnojowce: mnie by wystarczyło nawet 2%. ;) A nie że się człowiek wiecznie zastanawia, czy jest wystarczająco dobry, mądry i w ogóle... Wystarczy założyć na łepetynę nigdy nie praną czapkę i ruszyć do Hotelu Paradise. ;)

@Dewasta: o, to to to! Zgodnie z zasadą, że nieważne, co ludzie o niej i o nim mówią, byleby mówili.

@milosz-siuber: wiem, wiem, ale ta sława ma krótki termin przydatności do spożycia (albo