Wpis z mikrobloga

Oglądałem sprawę dla reportera i najlepszy był ten chirurg, czemu ktoś nie załatwił Kononowi renty albo emerytury xD. Konon przez 40 lat przebywa na bezrobociu bożym, a ten coś mówi o rencie albo o emeryturze. To z czego my ludzie pracujący będziemy mieli emerytury jak takie nieroby mają dostawać kasę? Tak to przynajmniej filmy robi, szoł, czyms się zajmuje, rozrywki dostarcza, zarabia hajs. A doktorek oderwany DAJCIE MU PIENIADZE XD.

Plus Ikonowicz, Spiewak i Cymański o jakichś moralnych rzeczach mówią xD. Wydrukować pieniądze i wszystkim dać. No i dodatkowo zabronić wszystkiego co im się nie podoba.
#kononowicz
niezdiagnozowany - Oglądałem sprawę dla reportera i najlepszy był ten chirurg, czemu ...

źródło: comment_1665908591fUAsZ714ms7QcI8tB0Zbp7.jpg

Pobierz
  • 27
@DreczycielChoroszczanski:

Jak się żre bez opamiętania cukier przy cukrzycy, i mówi że każdy ma cukrzyce bo każdy je słodkie, to bardzo mocno wskazuje na brak poczytalności


Widzę, że jesteś mądrzejszy od biegłego psychiatry xD.

To na co wskazales świadczy tylko o tym że szuka się wymówek i tyle.

Kononowicz nie jest ubezwłasnowolniony, i na tym właśnie polega działalność antylateksów, by został ubezwłasnowolniony.


Jeżeli byłyby ku temu przeslanki to Sąd orzekłby o
@niezdiagnozowany: 1. Czy Kononowicz był kiedykolwiek badany pod kątem ubezwłasnowolnienia? Nie był, bo wydaniem takiego nakazu zajmuje się sąd.
2. Gdyby sąd wziął tą sprawę pod uwagę, to orzekłby o koniecznym jego ubezwłasnowolnieniu. W pełni spełnia ku temu przesłanki.
"choroba psychiczna,
niedorozwój umysłowy albo innego rodzaju zaburzenia psychiczne,
pijaństwo lub narkomania."

Wszystko sprowadza się do tego, że nikt z Kononem nie chce mieć do czynienia, a Białostockie służby publiczne są na
@DreczycielChoroszczanski:

1. Czy Kononowicz był kiedykolwiek badany pod kątem ubezwłasnowolnienia? Nie był, bo wydaniem takiego nakazu zajmuje się sąd.


Nie badał bo nawet prokuratur, który ma legitymację do wszczynania m. in. Takich spraw nie podjął się takiego zadania, bo nie widział spełnienia przesłanek.

2. Gdyby sąd wziął tą sprawę pod uwagę, to orzekłby o koniecznym jego ubezwłasnowolnieniu. W pełni spełnia ku temu przesłanki.

"choroba psychiczna,
niedorozwój umysłowy albo innego rodzaju zaburzenia
@niezdiagnozowany:

Nie badał bo nawet prokuratur, który ma legitymację do wszczynania m. in. Takich spraw nie podjął się takiego zadania, bo nie widział spełnienia przesłanek.


Bo ze względu na charakter i ogólny klimat wokół sprawy każdy trzyma się od tego z dala :) Na tym polega cała działalność, żeby zmusić instytucje publiczne do zajęcia się sprawą. Nie wiem, czego tutaj nie rozumiesz, próbujesz biegać wokół sprawy byle uniknąć zmierzenia się z
@niezdiagnozowany:

człowieku Ty nie masz zielonego pojęcia jak to wygląda

Przyznam, że nigdy nie byłem badany pod kątem ubezwłasnowolnienia, tu mnie masz :)

Ty chyba myślisz, że żeby sąd zajął się sprawą ubezwłasnowolnienia to sam Konon musiałby się zgłosić, a sąd z miejsca na posiedzeniu niejawnym wydałby postanowienie w przedmiocie ubezwłasnowolnienia xD.


Nie, nie myślę w ten sposób i w żadnym momencie moje argumenty nie wskazywały na taki tok myślenia; to
@DreczycielChoroszczanski:

Przyznam, że nigdy nie byłem badany pod kątem ubezwłasnowolnienia, tu mnie masz :)


Tak się pewnie wypowiadasz w tym zakresie, jak co najmniej byłbyś biegłym psychiatra, pełnomocnikiem co występuje w tych sprawach albo sędzia, zajmującym się taką tematyką.

Nie, nie myślę w ten sposób i w żadnym momencie moje argumenty nie wskazywały na taki tok myślenia; to ty myślisz, że ja tak myślę, żeby łatwiej było Ci tkwić w błędzie
@niezdiagnozowany: Wytłumacz mi zatem proszę, w jaki sposób podanie choroby psychicznej jako przesłanki ku ubezwłasnowolnieniu wskazuje na autora zakładającego, że to sam chory musi podać się do sądu :)

Tak się pewnie wypowiadasz w tym zakresie, jak co najmniej byłbyś biegłym psychiatra, pełnomocnikiem co występuje w tych sprawach albo sędzia, zajmującym się taką tematyką.

Likewise :)
@DreczycielChoroszczanski:

Wytłumacz mi zatem proszę, w jaki sposób podanie choroby psychicznej jako przesłanki ku ubezwłasnowolnieniu wskazuje na autora zakładającego, że to sam chory musi podać się do sądu :)


Gdzie cos takiego napisałem?

Likewise :)


No ja akurat wiem jak takie postepowanie wyglada, kto ma legitymacje czynna, zeby wystapic ztakim wnioskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ty sądząc po wypowiedziach tez ( ͡° ͜ʖ ͡°
@niezdiagnozowany:

Ty chyba myślisz, że żeby sąd zajął się sprawą ubezwłasnowolnienia to sam Konon musiałby się zgłosić

Sugeruję czytać to, co piszesz :)

No ja akurat wiem jak takie postepowanie wyglada, kto ma legitymacje czynna, zeby wystapic ztakim wnioskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ty sądząc po wypowiedziach tez ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po tym, co zaprezentowałeś w tym wątku, nie wątpię że masz