Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 124
Na gorąco z Placu Wolności w Tbilisi, gdzie właśnie odbywa się pikieta pod hasłem "Defending Ukraine".

Czaicie, że przyszła nawet jakaś parka fajnogruzinów, którzy na jednym drzewcu zawiesili DWIE flagi – Gruzji i Ukrainy i sobie nimi jak gdyby nigdy nic machają?

W ogóle jak tak na oko liczę, to mi cały czas wychodzi, że tu jest znacznie więcej flag i symboli ukraińskich niż gruzińskich. I zamiast protestować, to się teraz muszę bić z myślami i zastanawiać – CZY TO JESZCZE GRUZJA?

Russkij korabl! Ty już sam wiesz co! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rosja #ukraina #wojna #gruzja #tbilisi #defendingukraine
moby22 - Na gorąco z Placu Wolności w Tbilisi, gdzie właśnie odbywa się pikieta pod h...

źródło: comment_1665932583OSJhn7aH7dAtxlv6vIAbWC.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@moby22: Rosjanie pewnie którzy uciekli przed wojną też gorąco protestują, pod biało niebieska biała banderą?( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@PDCCH: @stjimmy: Dziś na pikiecie nie widziałem ani jednego, chyba że się ukrywali i udawali Estończyków. Niemniej jednak obecni w Gruzji Rosjanie raczej w tej materii albo wspierają Ukraińców, albo (jeśli nie życzą sobie ich popierać) zapobiegawczo, cicho i potulnie siedzą na dupach.

Tutaj szury pokroju Brauna i inne czerwone parchy nie łapią takich absurdalnych zasięgów jak u nas. Pewnie w jakiś sposób wpływa na to historia ostatnich stu lat
moby22 - @PDCCH: @stjimmy: Dziś na pikiecie nie widziałem ani jednego, chyba że się u...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xniorvox: Jestem, kolego! Kopę lat! :) Niniejszym pozdrawiam Gruzję i Tbilisi od Ciebie, moknąc w przyjemnym deszczu na Liberty Square.

  • Odpowiedz