Wpis z mikrobloga

@Wolvi666:

O jezu, a którego szanującego się lekarza boli dupa o tych szarlatanów? :D
Poza tym – medycyna do nauka ścisła. A geopolityka? :) Tutaj „jak dupa” każdy ma swoją. Jeśli to ludzie mają decydować, to lepszym geopolitykom jest Bartosiak ¯\_(ツ)_/¯

No bo na pewno nie trafność analiz... zwłaszcza trafność ostatnich przewidywań Wolskiego ze skutecznością 0% ;D
Wałęsa się komuś odpalił xD


@dziacha:

Taaaa xD

Pisałem już jakiś czas temu, że zmierza to wszystko w kierunku nadawania do internetów ze skrytki na miotły, ogłaszania się prezydentem Polski... na YouTube... i wyrywania dziur w czasoprzestrzeni ¯\_(ツ)_/¯
@Thorrand: a ja uważam, że mogę o nim pisać to co chcę po tym jak chciał odbierać Rybusowi obywatelstwo za zostanie przy rodzinie czy wyzywał wykopków od "wyk0pków", bo zauważył tutaj kilku trolli wątpiących w tortury na azowcach. Wielki "pan" publicysta.
@officer_K:

Jaaaaasne, nie odbieram Ci przecież prawa do wolności słowa, ani oceny... kogoś tam według swoich kryteriów.

No tylko działa to w obie strony – moim zdaniem to słabe, i nieskuteczne.

Spójrz, jest tyle merytorycznych kwestii, w których można się z niego pośmiać, skrytykować, że czepianie się jego wyglądu, to odwracanie uwagi od istotnych spraw ¯\_(ツ)_/¯
@Fattek:

Nie chciałem tutaj niczego szczególnego dowodzić, wysnuwać daleko idących wniosków. Zwróciłem tylko uwagę jakie nerwy powoduje Bartosiak w Wolskim. Ba – wspomnienie o Bartosiaku przez randomowego Grzesia na Twitterze.

I to wszystko do tego stopnia, że nie potrafi bezbłędnie napisać kilku prostych zdań... we wpisie, w którym promuje swoją książkę...

Moim zdaniem słabo to wygląda, a Twoim? Jest wszystko w porządeczku? Gitara jest? ;)
@Cierniostwor:

Wielu nie rozumie, że można się z kimś nie zgadzać, a mimo to dyskutować ¯\_(ツ)_/¯ Na pewno nie rozumie tego Jarosław Wolski xD A przynajmniej taki można wysnuć wniosek, czytając wpisy Wolskiego np. na wykopie.

Moim zdaniem Wolski po prostu stchórzył. Boi się, że w momencie próby zabraknie mu argumentów, języka w gębie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)