Wpis z mikrobloga

Berlin, 15.10.2022 Team Europa - Polska 109-100

7. #mirekzuzlowiec - 0 (u,-,-,-,-)

No to zakończyłem sezon na 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pokonało mnie niemieckie kartoflisko. Już na fotce, którą wrzucałem na tag tor wydawał się nienajlepszy. Próba toru to dwukrotne odratowanie się przed wjazdem w baloty. Początkowo chciałem odmówić startu na takim torze ale ostatecznie nie chciałem wychodzić przed szereg, zgrywać wszystkowiedzącego płaczka. Poprosiłem managera o rozmowę z organizatorami i dodatkowe równanie toru. Zmiana przełożeń i "jakoś" przemieszczałem się do przodu, bo o ściganiu nie ma mowy. Starałem się po prostu kogoś i siebie nie skasować i... zabrakło odrobiny szczęścia.
Diagnoza: 2 złamane palce lewej ręki, jakieś Spiralfraktur, dislozierte... dobrze, że mój niemiecki słaby ;)

Póki co relaksik na Tramalu, jutro od rana do szpitala, oby termin operacji nie był zbyt odległy.

#zuzel
cinek687 - Berlin, 15.10.2022 Team Europa - Polska 109-100

7. #mirekzuzlowiec - 0 ...
  • 15
@cinek687: Ała ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wygląda trochę jak kontrolowany upadek, wzorowe wypuszczenie motoru itp., a jednak gdzieś uderzyłeś... Chyba sporo pecha, co? Ale fakt, jak wrzuciłeś to zdjęcie toru to miałem skojarzenie z mini-torem szkółki w Dąbczu koło Leszna, gdzie ładnych kilkanaście lat temu byłem.