Wpis z mikrobloga

@Don_Lukasio: 2,5m zysku przez rok to jest dramat. Nie dziwie sie ze lepsi uciekaja za lepsza kasa, po prostu KSW nie ma na inwestycje.

Ciekawi mnie jak to wyjdzie w tym roku, jak robili 12 gal.
@Don_Lukasio: fame #!$%@? uśredniając 400k ppv w cenie 35zł, część za 40zł - z jednej gali około 15mln przychodu z samego ppv. Miernie wygląda przy tym ten roczny przychód ksw. Tak, wiem, że przychód to nie to samo co zysk, ale podejrzewam, że fame robi większy zysk na jednej gali niż ksw przez rok, i to pewnie z 2x większy. IMO w ksw brakuje ikonicznych zawodników dla których ludzie kupowaliby ppv.
@majkelo92: @Muszelka1999: @RafDan: @gsl7: To jest artykuł z 30 grudnia 2019 roku, przed pandemią gdy KSW było nadal bardzo mocne i jeszcze potrafiło zapełnić duże obiekty sportowe, miało bardzo udaną galę w Chorwacji, drugą galę w Londynie i kilka medialnych walk jak Mamed - Askham, Pudzian - Kołecki, Pudzian - Erko, Bedorf - Grabowski, Mańkowski - Parke. Było też sporo mniej medialnych ale ciekawych pojedynków.

LINK

Nie znalazłem
@gsl7 dokładnie.. A warto zauważyć, że ksw najlepiej się sprzedawało w zestawieniach freakowych typu popek, aktor kapuś, burneika itp. A potem im odwaliło, że chcą być najlepszą sportową organizacją z dopingiem xD dobrze, że bana w Czechach dostali janusze. Czekam, aż to zdechnie.
@Don_Lukasio: w sumie ciekawe to można wyliczyć ile mniej więcej sprzedawali ppv co galę jak miras @gsl7: wspomniał 2 gale fame robią przychód na poziomie całego roku w ksw nie dziwię się że kalwi i remi zareagowali takim #!$%@? na famemma xD