Wpis z mikrobloga

Bez tagu, bo nie ma mordy.

Tak sobie leżę i ciekawi mnie skąd ta nienawiść do mnie i aż się zapytam.

Za co mnie najbardziej nienawidzą Wykopki?

PS. Wszystkie formy obrazy akceptowane.

PS. Zdjęcie mojego piesełka z wiosny, gdy było mu za zimno na spacerze. Dla uwagi.
smuteczek2000s - Bez tagu, bo nie ma mordy.

Tak sobie leżę i ciekawi mnie skąd ta ...

źródło: comment_1665959167MmNiuaFxQ5M79YT1Z73RAi.jpg

Pobierz

Za co najbardziej nie lubisz #atencyjnysmuteczek, czyli mnie?

  • Za to, że szukam TUTAJ atencji. 30.0% (77)
  • Za to, że szukam atencji. 39.3% (101)
  • Za dodawaną treści. 3.9% (10)
  • Bo jestem różowa i dodaję zdjęcie mordy. 9.7% (25)
  • Bo dodaję zdjęcie mordy TUTAJ. 5.4% (14)
  • Po prostu mnie nie lubisz. 11.7% (30)

Oddanych głosów: 257

  • 46
@smuteczek2000s: zadaje sobie codziennie podobne pytanie, czemu ogólnie ludzie są pełni nienawiści, bez empatii, zrozumienia i tak dalej? nie znam odpowiedzi ale wiem że ludzie są #!$%@?, nie wszyscy no ale znaczna część
@smuteczek2000s: normalnie nie komentuję twoich wpisów nigdy i jak je widzę to pomijam, no ale skoro pytasz to odpowiem. Nie lubię twoich wpisów bo nic nie wnoszą nie są śmieszne ani ciekawe piszesz tam o swoich problemach a ja nie mam ochoty czytać o czyichś problemach bo mnie to nie interesuje. Na dodatek żebranie o atencję. O jojo dzisiaj wstałam se czułam się dobrze coś tam zjadłam i jadę do pracy
Za co mnie najbardziej nienawidzą Wykopki?


@smuteczek2000s:
Odpowiedź na to pytanie znajduje się na końcu tego zdania. Wykopki. W dodatku, jakby tego było mało, zdecydowana większość z czołowych hejterów (nie mówię tu o jakiejś konstruktywnej krytyce, zwracaniu uwagi na Twoje błędy, tylko raczej komentarzy typu "#!$%@? stąd spaślaku, nie chcę widzieć twojej mordy") to osoby regularnie udzielające się na tagu #przegryw, a więc można śmiało założyć, że przedawkowali wykop,
@smuteczek2000s: Ej ale o #!$%@? wam chodzi xD Dziewczyna se dodaje posty, pisze co myśli i wrzuca fote. Jak się czuje z tym lepiej, to czemu nie? Nikt wam nie każe czytać/komentować. Możecie pominąć albo zczarnolistować. To jest mikroblog i każdy może se dodawać co chce i nikt was nie zmusza do oglądania. Po co tyle jadu? Ja też mam niską samoocenę i czasami czuję się jak śmieć i wiem jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Positano1: mam dokładnie to samo odczucie plus dodam jeszcze dla @smuteczek2000s: zwróć uwagę, że jak chcesz cokolwiek poprawić to za każdym razem jedyna opcja to praca nad sobą, a nie szukanie rozwiązania w innych. I tak to działa za każdym razem, więc nie kombinuj z szukaniem kolejnego portalu, tylko do roboty!