Wpis z mikrobloga

Spełniłem swoją zachciankę. Miałem taki pomysł, żeby Aloy z HZD podbiła do Atlasa i się zapytała

"hmm.. my się chyba nie znamy?"
"Nie było mnie na Playstation, tylko na XBox.."
"To przynajmniej dobrze że jest PCMR, bo ja teraz team jestem!",

ale musicie sobie to tylko wyobrazić xD, bo jeszcze nie mam Żyrafa i nie mogłem takiego obrazka zrobić..

#lego #titanfall #pcmasterrace #playstation #xbox
enio - Spełniłem swoją zachciankę. Miałem taki pomysł, żeby Aloy z HZD podbiła do Atl...

źródło: comment_1666039860BYzwAjbJhs7XZWZgHXZncD.jpg

Pobierz
  • 5
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: Tak. Titanfall 2 wyszedł na wiele platform. Są tam grywalne Tytany klasy Atlas bazujące na modelu z pierwszej części (chyba Vanguard i Tone). To ten Atlas z Titanfall jest właśnie na zdjęciu. Dokładnie chodzi o ten model z pierwszej części gry.

@d0n_chich0t: pokazywał MOCa z Tytanem klasy Vanguard z Titanfall 2. Chyba nawet w kolorystyce BT-7274.

Ten model z mojego zdjęcia był używany na promocyjnych materiałach gry.

Jeszcze tak
@enio Jaki koszt zachcianki? Mam na myśli uzbieranie/zamówienie klocków pod ten konkretny projekt. Od dawna noszę się z marzeniem aby zaprojektować i zbudować własnego MOCa podobnych gabarytów w apce ale muszę wiedzieć na czym stoję ( ʖ̯)
@AvatarKhanie: 552,53PLN w dwóch partiach po kilka zamówień. Tors i ręce, a później nogi. Ja nie szukałem na siłę najtańszych części, ale te przeguby z Hero Factory mogą być pęknięte albo zużyte. Nie siedziałem nad zamawianiem tyle co nad kopiowaniem samego projektu, ale przy obecnej bardzo słabej złotówce koszty wysyłki są dużo gorsze z EU mimo fajniejszego podsumowania samych części.