Wpis z mikrobloga

Na mnie po prostu działa reakcja psa pavlova (negatywna) gdy widzę lajkrowca. Wiem że to złe i stereotypy lol ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@gilu: DDR jest dla niedzielnych rowerzystów. Chyba nie chcesz wiedzieć co stałoby się z dzieckiem, co dopiero wsiadło na swój pierwszy rower, a wjeżdża w niego kolarz z prędkością 25 km/h na 23mm szerokiej oponie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Tak bardziej powaznie: DDR (zwłaszcza te w Polsce) są zaplanowane do rekreacyjnej jazdy a nie #!$%@? na karbonie za 20k PLN, który może się rozbujać do 50km/h
  • Odpowiedz
@goferek: Nadal jest to jakaś forma ruchu. Ci co jeżdżą dla statystyk lepiej na tym wyjdą od tych którzy siedzą tu i komentują o lycrze… wansie założyłem poeluche…. Ide pare statystyk podbić :)
  • Odpowiedz
@eternal_slavo: ostra jazda w jeansach? xd Poza tym w spodenkach ma 'pieluchę' która powoduje, że dupa go nie boli od twardego siodełka, czy nie obcierają mu się uda od majtek i cały ten strój ma na celu odprowadzanie potu. Pedały zatrzaskowe i specjalne buty, które w nie wpina, dzięki czemu wprawia w ruch rower także podczas ciągnięcia pedałów w górę. Same buty mają bardzo sztywną podeszwę, żeby lepiej przekazywać energię. Jeszcze
  • Odpowiedz
@throwaway2137: Ależ zepsuty mem, widać, że robił go ktoś bez skończonej Dankologii. Po lewej powinno być FAN, a po prawej ENJOYER. A tak btw. to #!$%@?ć królów chodników, ze wszystkich grup społeczny w mieście ta #!$%@? mnie najbardziej xD
  • Odpowiedz
Beka z ludzi którzy mają strój przystosowany do aktywności którą właśnie wykonują


@Zergall: ubrał się jak islamski najemnik, a tym gównem może co najwyżej dzieciaka na hulajnodze wyprzedzić
  • Odpowiedz
Beka z ludzi którzy mają strój przystosowany do aktywności którą właśnie wykonują


@Zergall: No beka, z golfistów jakoś nikt się nie smieje, a "kolarze" sami sobie zapracowali na opinię :)
  • Odpowiedz