Wpis z mikrobloga

Cześć,
za ile waszym zdaniem mogę coś takiego wystawić na sprzedaż?

Karta Graficzna: Gigabyte G1 Gaming GeForce GTX 1060 6GB
Procesor: i7 2600k
Płyta głowna: Asus P8Z68-V PRO
RAM: Viper xtreme 8GB (2x 4GB) DDR3 1600MHz
Dysk 1: SSD 1TB Crucial MX500
Dysk 2: HD 2TB WD Green
Obudowa: Antec Nine Hundred Two ( https://proline.pl/?p=ANT+902 )
Zasilacz: Antec 750W (odczepiane kable)
Dodatki: nagrywarka DVD, czytnik kart 9 in 1 na przednim panelu obudowy, bezprzewodowa karta sieciowa (2 antenki)
System: Win Pro 7 SP1 64 bit PL OEM (płyta w zestawie)
Monitor: 27" LG Flatron M2780D-PZ z tunerem TV

#wycena #pcmasterrace #komputery #pytaniedoeksperta #informatyka
  • 13
@Czapelek: próbowałem tak zrobić, tylko w tym zestawie mam podzespoły z tak różnej epoki, że ciężko mi to jakoś razem sensownie określić. osobno mi się nie chce tego sprzedawać bo mimo wszystko razem to dobrze chodzi.

Porównywałem też do gotowych kompów poleasingowych na stronach typu amso.pl, to zestawy za 2-2,5k w życiu bym nie zamienił za mój komputer.

A tu jeszcze dodaje kartę graficzną (starą co prawda ale Wiedźmin 3 w
@Halun23: kompy z sandałami na allegro chodzą po 3,5k i ludzie to kupują. Musisz dopisać 'gamingowy' dodać jako gratis najtańszą myszke w opisie dać screeny z gier gta, fortnite, minecraft i wiedzmin. Chyba, że jesteś uczciwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
gdzie ty masz tam wszystko tak lepsze? Zasilacz na tym samym poziomie, obudowa tak samo, dysk no fakt faktem lepszy, ale nie przesadzajmy, że doda Ci to 500zł do kompa, monitor to za 100-200zł idzie ogarnąć


@Czapelek: faktycznie jak teraz wygoooglałem te obudowę to widzę, że się rozpędziłem z tym wymienianiem lepszych podzespołów ;-)

Zestawy podobne do twojego Zestaw 1 gdzie doliczyć możesz za monitor i lepsze gpu do 1800-2000zł.


Porównując
@GOOF1: to może być dobry pomysł. Gamingowy, "po informatyku". Dodam najtańsza klawiaturę i myszkę i będzie pełen zestaw. Kabel HDMI extrem. Informatyk płakał jak sprzedawał ;-)