Wpis z mikrobloga

@fiedya: Za 100k nie ma szans sensownego polifta. Po lficie mają z reguly 5letnią gwarancję, lepsze media np. dotykowe, i trochę ładniejszą konsole, nie pamietam co jeszcze
@Luko: wiem dlatego sie zastanawiam czy jest sens brwć przedlifta czy poczekać kilka miesiecy i dozbierac na polifta, ale wiecej niz 130k nie ma szans zebym wydał, a przy tym jak ceny rosną używek to #!$%@? wie kiedy bedzie mnie stac w ogole na polifta
@s---k: o panoramicznym nawet nie mysl. Kazdy jeden piszczy (bez wzgledu na marke) przy duzych predkosciach. Serwisowanie tego to tez dodatkowa zabawa w ASO. Wejdzie piach to zas chrobocze. Ladnie to wyglada, ale stwarza wiecej problemow niz przyjemnosci.

Ja stelvio bralem, bo potrzebowalem auto na juz. Cupra Leon ST produkowala sie juz dziesiaty miesiac i jeszcze nie miala daty produkcji nawet :D Giulia za mala (bagaznik).

Ogolnie, to moja pierwsza alfa
@s---k: Potwierdzam. Miałem porównanie do ostatniego Audi A4 i Volvo S60. Jakość skóry (w moim odczuciu) na plus dla alfy. Czuć, że jest grubsza. W wyżej wymienionych jak papier. W volvo po 15k już pierwsze oznaki zużycia.

Co do szyby pełna zgoda. Pierwsza zima przede mną, ale wiem, że będzie lipa. Żona, zanim dałem jej swoje poprzednie auto, jeździła fiestą MK5. Fordy to mają w standardzie. Zajebista sprawa. Ja rano skrobałem