Wpis z mikrobloga

@amityxd: no to nie ma sensu płacić za plastik jak jeździsz amatorsko albo nie jesteś weight weenie. O ile plastikowe koła, rama i kierownica wpływają na wygodę to dobra i sztywna korba alu będzie podobnie oddawała moc co korba plastikowa, będzie z kolei trochę cięższa.
Chyba że chcesz przyszpanować, to też fajna opcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vinciq: No właśnie. Ramionami korby cały czas się kręci. Myślałem, że jak zaczną być 2x lżejsze to takie coś można wyczuć i pedałowanie byłoby przyjemniejsze.
@amityxd a wymieniona e13 TRS to chyba alu? Zobacz Race face next sl - dużo producentów zakłada do nowych mtb. A taniej to szukaj używki, sam mam Sram X0 i sobie chwalę, ma 8 lat a jest w świetnym stanie i sztywna jak cholera.
@amityxd no więc jak pisze, ja każda masę rotująca bym obcinał w granicach rozsądku. A jak myślisz że to nic nie daje to się przejedź jakimś innym lekkim MTB i poczujesz różnicę. Ja to bym jeszcze pedały odchudził.
@amityxd Kiliński i Macuk parę razy mówili o łamiących się tych korbach. Jak trochę skaczesz, to ja bym chyba odpuścił. Za to Garbaruk wypuścił już pierwszą swoją korbę i waży ona coś koło 370g chyba. To może być fajna opcja.