Wpis z mikrobloga

@xXx420xXx100L3J4: tak samo uważam, nie rozumiem całego pojazdu na discopolowca, nie jest adonisem ale gdyby dać mu jakąś normalną wyglądająca dziewczynę, inaczej by się zachowywał. Ona wygląda obrzydliwe, to najbrzydsza uczestniczka ze wszystkich edycji. Wygląda jak fleja, nie potrafi się ani ubrać ani pomalować. W programie się zarzekała, że jest jaka jest zmieniać się nie będzie. A już na ig co chwilę zdjęcia z okolicznościowym makijażem i chwalenie się pierwszą współpracą.
@Japan_Panda no też tak myślę, że on nie oczekiwał cudów, tylko nawet przeciętną jakąś laskę z jakąkolwiek ikrą - a Marta jest jak wyjęta z filmów Smarzowskiego (i nie chodzi mi tylko o wygląd). Szkoda mi tego chłopa trochę, bo wiem, o co mu chodzi, tylko widzę że nie potrafi tego jasno i klarownie i z pewnością siebie powiedzieć. A ta psycholog go zakrzyczy, bo jak śmiał śmieć.. No kurde, z tą
@ajupi: też uważam, że nie szukał jakiejś modelki, tylko zwykłej szarej myszki. Ok, może zaznaczył, że nie przeszkadza mu paląca, ale zapalić okazyjnie do alkoholu czy kopcenie co 15 min to już różnica. Ja się nie dziwię, że on się tak zachowuje czasem nietaktownie, to prosty chłop. A przy Marcie można wręcz dostać depresji. Nie uważam, że jest jakoś bardzo nieatrakcyjny, jest po prostu zwyczajny, większe brzydale były w poprzednich sezonach.