Wpis z mikrobloga

A ja myślę przwgrywie, że krytykujesz te książkę bo sam nic nie osiąganąłeś.. Mogłeś napisać ją w Ty i sprzedać setkom ludzi, ale wolisz tu siedzieć i komentować życie innych. Wolisz grać w lola zamiast wziąć się do roboty. Każdy z was/nas napisałby ją lepiej xD no to weź się jeden z drugim za pisanie. Mickiewicz się znalazł wykopek jeden z drugim ( ͡° ͜ʖ ͡°) fakt jestttaki, że lepiej zrobić coś niż nje zrobić nic. A ty teraz zapytasz, czy lepiej zrobić byle jak? No skoro chłop ma po 300k wyświetleń to swoje już zrobił.
Ej Wolski.. Druga będzie lepsza :)
#ukraina
  • 6
@koloras90: przy takim nakładzie, zapłacił pewnie 8-10 zł od sztuki a więc od każdej sprzedanej pewnie zarabia 10-15 zł, jakość drukarni tragiczna.

Zarobił sporo i jeszcze zarobi ( ͡º ͜ʖ͡º)
@zalogowany_jako: wszystko zależy od nakładu, czym większy nakład tym mniejsze koszty, przy nakładzie 10k + jak u niego, koszty książki to 8-10 zł przy takiej jakości.

Potem kwestia dogadania z sprzedawcą, który będzie realizował sprzedaż,dostawe, ta książka nie jest tania, 50 zł to całkiem sporo, Diune kupowałem za 30 zł a ma prawie 800 stron w nowej wersji.

pierwsza lepsza drukarnia, możesz sprawdzić koszta.

https://drukksiazek.pl/