Wpis z mikrobloga

burwa od kiedy mam te słoiczki na przyprawy to mnie pobierdoliło chodzę co chwilę do tych słoiczków wącham i mówię mmmm to jest imbir mmm to jest kardamon
do tego jeszcze uruchomił się we mnie jakiś gen kolekcjonerski i #!$%@? chodzę po sklepach i oglądam przyprawy i dokupuję cały czas żeby mieć pełen słoiczek mimo że nie potrzebuje ich tyle kuuuuurwa już jakieś 80 zł poszło na to
LubiePieski - burwa od kiedy mam te słoiczki na przyprawy to mnie pobierdoliło chodzę...

źródło: comment_16661442836X3mIVpJMdSiGokBXucbi2.jpg

Pobierz
  • 56
do tego jeszcze uruchomił się we mnie jakiś gen kolekcjonerski


@LubiePieski: Dokładnie to samo miałem z przyprawami całkiem niedawno, z tym że nie koniecznie do słoiczków, a dokupowałem przyprawy, których jeszcze nie miałem (oczywiscie tylko przyprawy, a nie mieszanki) i jak nagle w przepisie miałem, żeby dodać sproszkowane habanero, kumin, gorczycę sarepską i oko traszki, to zawsze gdzieś to miałem.
@LubiePieski: Moja stara to fanatyczka przypraw. Pół mieszkania #!$%@? słoiczkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi goździki czy pokruszony pieprz i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że
chodzę co chwilę do tych słoiczków wącham i mówię mmmm to jest imbir mmm to jest kardamon

do tego jeszcze uruchomił się we mnie jakiś gen kolekcjonerski i #!$%@? chodzę po sklepach i oglądam przyprawy i dokupuję cały czas żeby mieć pełen słoiczek mimo że nie potrzebuje ich tyle kuuuuurwa już jakieś 80 zł poszło na to


@LubiePieski: To Ty lepiej nie wchodź w świat perfum. ( ͡° ͜ʖ