Wpis z mikrobloga

To wcale nie jest śmieszne, nic a nic.

Pracuje w sporym korpo na it helpdesku i jak dzwonią ludzie ze stanów to w tle jest albo cisza albo TV na maksa o polityce albo radio gdzieś cichutko w tle, zwykle klasyczny rock, coś w ten desen.
W Polsce dzwonili z hal produkcyjnych, biur, HR i w KAŻDYM z tych miejsc jest RMF/Złote przeboje puszczone na takiej głośności że ledwo słyszę ludzi po
  • Odpowiedz
@SaintWykopek
Nie jestem pewien, czy to na pewno legalne wiec napisze, co ja bym zrobił gdybym wiedział, że na 100% tak wolno.
Kupiłbym transmiter FM na baterie, ustawił na transmiterze częstotliwość radia puszczanego w biurze i włączył swoją muzyke albo jeszcze lepiej puszczał "ciszę"
Ewentualnie pogadal z przełożonym xD
  • Odpowiedz
@MrGalosh: bez kitu, jeszcze się nie spotkałem żeby w biurze w korpo muzyka leciała, przecież ludzie jak myślą to muszą się skupić, mają calle, czasem rozmawiają z klientami czy są inne interakcje i w tle miałaby jakaś imprezowa muza lecieć?
  • Odpowiedz
nieważne jakie radio


@elpredatoro: to obczaj Muzo.fm
Mają bardzo duży rozstrzał tego co puszczają - od zwykłego popu po elektroniczną, trochę rocka, są też audycje tematyczne np. Jazz w niedzielę o 20.
I co najważniejsze - tam muzyka się nie powtarza co chwilę tylko faktycznie puszczają różne utwory.
Do tego nie ma aż tak dużej ilości reklam.
Ja na codzień słucham tylko Muzo.fm + Antyradio i nadal zdarza mi sie odpalać
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: polecam program MyRadioOnline i stacje złote przeboje <3 (nie ma reklam, nie pierdzielą głupot jak w innych i muza zajebista leci) przynajmniej uszy nie bolą po pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Kilka lat temu #!$%@? do porzygu jakąś piosenkę Sound and Grace (czy jakoś tak). Słuchałem RMF tylko w pracy, 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu, minus wyjścia do toalety. W samym tylko lutym puścili w tym czasie jedną ich piosenkę 26 (słownie: dwadzieścia sześć) razy. To więcej niż jest w lutym dni roboczych, czyli w ciągu tych ośmiu godzin kilkukrotnie musiało im się zdarzyć puścić to gówno dwa razy.
  • Odpowiedz
@PanPeno: VOX FM jest jeszcze do przeżycia. Jak nienawidzę disco z pola to czasami puścili disco 80s i już się lepiej robiło. Na pewno wolę takie Vox FM niż RMF MAXXXX czy Radio Eska gdzie w ciągu jednej zmiany potrafią puścić po raz 5 to samo. Nawet jak robiłem przy tych dwóch stacjach to już wiedziałem co do minuty będzie danego dnia puszczone więc VOX FM daję jakąś różnorodność. Ehhh uwielbiałem
  • Odpowiedz