Wpis z mikrobloga

@kamlor: Jeśli masz zdolnośc ala Death Note prosiłbym o krzyczenie na te osoby:

Adamczyk Andrzej
PiS

Adamczyk Rafał
Lewica

Adamowicz Piotr
KO

Ajchler Romuald
Lewica

Ajchler Zbigniew
niez.

Andruszkiewicz Adam
PiS

Andzel Waldemar
PiS
wiceprzewodniczący klubu
Aniśko Tomasz
KO

Ardanowski Jan Krzysztof
PiS

Arent Iwona
PiS

Ast Marek
PiS
członek prezydium klubu
Augustyn Urszula
KO

Aziewicz Tadeusz
KO

Nazwiska zaczynające się na literęB

Babalski Zbigniew
PiS

Babinetz Piotr
PiS

Bartosik Ryszard
@kamlor: W zeszłym albo dwa lata temu dostałem podwyżkę, taką 600-700 (nie pamiętam dokładnie).
Wracam sobie z bananem na ryju, słońce świeci, ptaki ćwierkają - no po prostu idylla.
Wchodząc do mieszkania sobie sprawdzam co tam mi za spam do skrzynki wrzucili a tam rozliczenie za czynsz.
Otwieram, a tam podwyżka czynszu prawie, że dokładnie tyle samo co moja podwyżka, sąsiedzi musieli słuchać ryków mojej wewnętrznej bestii jeszcze przez resztę dnia.
@RK88: Akurat jakieś dodatkowe opłaty były, nie pamiętam czy to za wywóz śmieci czy za wodę, w każdym razie jakiś kolejny przewał żeby wydymać obywatela. Po 600 ziko przez kolejne trzy czy cztery miechy trzeba było to gówno płacić.
było 745, jest 900. Budynki spółdzielni ogrzewane węglem, mieszkanie 65m2 to już wzrost czynszu o 700zł.


@kamlor: To jakie to mieszkanie, że wzrost o 155? Z proporcji wychodzi, że niecałe 15metrów. xD

A patrząc na mieszkanie 65 metrów, to wychodzi wzrost o 8400PLN rocznie. Wg stawki 3000PLN za tonę węgla to jest 2,8 tony. Na mieszkanie! :D Albo nie ma żadnej termoizolacji w tym budynku, albo ktoś z Wami ostro jedzie
@kemek: Nie sprecyzowałem. Budynek, w którym jest moje mieszkanie, ogrzewany jest metanem importowanym z pobliskiej kopalni. Dla mnie przy 55m2 to wzrost o 155zł, natomiast czytałem biuletyn spółdzielni, w którym ujęte było że budynki przy ulicy X i Y (ogrzewane węglem) dostają podwyżkę o 175%.