Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam,
W 2018 roku na studiach (polibuda łódzka) mieliśmy przedmiot "sieci komputerowe", na którym warunkiem zaliczenia było zdanie jakiegoś tam podstawowego certyfikatu CCNA od #cisco i teraz mój problem: wpisałem sobie posiadanie tego certu do CV i tak miałem przez lata, teraz skapnąłem się, że nigdzie nie mogę go znaleźć(konto na poczcie uczelni chyba zamykają wraz z końcem studiów i nie mam do tego dostępu, hasła do konta cisco totalnie nie pamiętam i nie mam nawet jak przypomnieć itd.). Generalnie wiem, że już jest nieważny ale w sumie wpis, że go miałem może się jakoś przydać w CV do tego co robię i chciałbym mieć jakieś potwierdzenie, że go rzeczywiście miałem. Czy macie jakiś pomysł na to jak mógłbym dostać od cisco takie potwierdzenie nie mogąc dostać się do konta? Mam tylko nazwę mailu na którym konto było założone a i tego w sumienie jestem pewien.

#pracbaza #studbaza #programowanie #ccna

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #634ed75a5debf7291e791e90
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: @spoxman: Jacy ezgaminatorzy co za pieprzenie xD xD zdawac to mogliscie testy w trakcie kursu a nie egzamin po ktorym masz certyfikat CCNA (nie certyfikat ukonczenia kursu).
Egzamin na certyfikat zdaje sie w zewnetrznych osrodkach a rejestracja odbywa sie przez system Pearson a nie na uczelni (i jacy niby egzamintorzy przychodza, znowu brednie), placi sie 200-300 dolarow za podejscie nawet oblane.
@spoxman: Akademie Cisco nadal istnieją - po kursie zdajesz wewnętrzny egzamin akademii (pewnie o ten wam chodziło).

Moja akademia miała porozumienie z Cisco, że jeśli uzyskasz ponad 60%, to dostajesz zniżkę na zdawanie oficialnego certa - ale nadal musisz płacić ponad 200 USD za podejście (z tym że kurs w mojej akademii na uczelni był płatny, nie wiem jak z jakimiś darmowymi i czy w ogóle teraz istnieją darmowe akademie).

Oficialny