Wpis z mikrobloga

fajnie, chomik wysłał info że do 16 listopada jest czas na ogarnięcie plików a potem usuwają.. ciekawe ile różności zniknie z portalu bo własciciele chomików logują się raz na ruski rok..

jakie najlepsze rozwiązanie? zassać i przerzucić na innego chomika? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chomikuj
  • 8
@gosvami: > Drogi Chomiku!

W życiu każdego z nas raz na jakiś czas przychodzi pora na porządki. Tym razem pojawią się one w naszym serwisie, ponieważ nieustannie chcemy podnosić jakość korzystania z niego.

Niebawem usuniemy z serwisu stare, nieużywane od dawna pliki, aby zoptymalizować miejsce na naszych serwerach i udostępnić je na nowe treści. W związku z tym usuniemy również niektóre pliki z Twojego konta.


W trosce o Twój komfort stworzyliśmy
@PeterFile: Panie 200GB to by nie było problemu ja mam do pobrania 700 plików po 15GB każdy! Około 14TB!
Mam na co pobierać tylko lejek na te pliki jest 1mb/sekunde
Po IDM leci szybciej, ale trzeba to wszystko zautomatyzować, a pojedyńczo to mi 30dni nie starczy XD
Już 3 raz mi usuwają i po tym z 60TB zostanie 2TB ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ma ktoś pomysł jak
@PeterFile:
hmmm jest folder z którego pliki zostaną automatycznie usunięte, ale czy chomik wie dokładnie jakie pliki chce ci wywalić i to zaznacza, czy po prostu usunie zawartość specjalnie stworzonego przez siebie foldera, a co jeśli pliki z powrotem przerzucisz do swoich oryginalnych folderów ?( ͡° ͜ʖ ͡°) czy chomik będzie wiedział ze miał je wywalić, czy po prostu usunie pusty folder ( ͡° ͜ʖ
@PeterFile: Będzie fajnie jak stestujesz to dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo ja tez taki komunikat dostałem, ale tylko na jednym koncie gdzie mam dużo plików, na drogim, gdzie mam roche danych, ale zdecydowanie mniej, już nie.