Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@77023: Wiesz jak to jest, ja mam kolegę z czasów gimbazy z bogatej rodziny który zrobił karierę muzyczną i potrafi grać na wszystkim, ale wygląda dosłownie jak dzieciak, jest niski, a teraz jeszcze łysina mu dochodzi. Nie miał nigdy dziewczyny bo nie chce być tylko beciakiem. Znałem gości co mówili że zacznij brzdąkać na gitarze to dziewczyny się zlecą. Podałem im przykład tego kolegi to nie, nie liczy się. Albo wymyślali
No ja spokojnie rozmową na Discordzie potrafię zainteresować, kobiety same piszą, a i tak się z żadną nie spotkałem. Mentalcel, ale też brzydki, bo po zobaczeniu mojej mordy to wiadomo co.


@Durisil: Młodzież teraz sobie urządza jakieś Discordy randkowe?
@Dyskretnychlodwdrinkutopniejelod: Nieprawda - hajs wcale nie otwiera ci drogi do kobiet takich jakie chcesz. Jak szukasz jedynie seksu - ok. Wtedy bez problemu. Budzisz zainteresowanie gold diggers ze zrobionymi ustami, które w wieku 25 lat wyglądają jak zrobione w klinice 40 (co mnie odrzuca), będą chciały byś zabrał je do SPA, na weekend do Rzymu, Paryża, zakupy przy 5 Alei w NYC. Są puste w środku - nie możesz liczyć na
@77023: sporo w tym racji. Generalnie teraz wyższe wykształcenie jest bardzo powszechne i kobietom nie imponują już magistrzy, inżynierowie. Po tym jak poziom szkolnictwa wyższego poszedł w dół już niemalże każdy, kto jest w stanie wyłozyć trochę hajsu, może już tytułować się jako mgr