Wpis z mikrobloga

Tez macie dużo znajomych w wieku 28,29 a nawet 30+ lat którzy nie kwapią się do dzieci No to a to za drogo, a to nie chcą się bujać z nimi na wynajmie itp

Oj będziemy za pare lat mieć strasznie zestarzałe społeczeństwo gdzie po prostu nie będzie emerytur bo się przez to wyludnimy i nie będzie komu na nie je pracować…

#pracbaza #dzieci #rodzina #pieniadze #takaprawda #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 54
@Herato: Sam jestem taką osobą. Nigdy nikt mi nie przedstawił przekonujących argumentów za posiadaniem dzieci, ale wielokrotnie słyszałem jak bardzo ludzie są zadowoleni z ich posiadania.

Sam doszedłem do zrozumienia sensu jaki czują inni ludzie posiadający dzieci. Osobiście uważam, że to jest finansowo bardzo opłacalne i to nie przez 500+. Mógłbym temat rozszerzyć, ale pewnie ludzi mają to w dupie.
@Herato: Jestem wykopowym kryptoróżowym xd Mam dziecko od 2 tygodni i nie żałuję. 10 lat związku, dużo imprez za nami, trochę rutyna była. Teraz troszkę życie się zmieni. Ale już się nie mogę doczekać lata aż gówniakiem sobie gdzieś pojedziemy. Im będzie starszy tym większy będzie fun z pokazywania mu świata.
@Herato: Z doświadczenia wiem, że jest od groma osób które nie mogą mieć dzieci choć próbują... Próbują i próbują i nic. Na to wszystko składa się dzisiejszy tryb życia i jedzenie.
W takich sytuacjach osoby te wola obwieszczać każdemu, że właśnie nie chcą niż przyznawać się do porażki.
Wiadomo, nie wszyscy tak mają ale ogromna jednak liczba par.

@Hubby: Ciekawe, serio. Swego czasu dużo pracowałam z parami z niepłodnością, ale tego sposobu nikomu nie polecałam ( ͡° ͜ʖ ͡°) gratulacje!
@Eimin: Dziękuję. Serio, na 100% to był powód bo nic innego nie zmienialiśmy a staraliśmy się od 5 lat. Z resztą żonka już w lutym czy marcu wtedy w szoku była jak jej się okresy zmienny i że czuję że wreszcie wszystko działa jak powinno...