Wpis z mikrobloga

Pierwsze 40 wbite, tak narzekali na tą ligę na youtubie i reddicie a mi się podobała. Trickster zbudowany na Ephemeral Edge kosił wszystko, nawet the feared z 252% quanty wypuszczone wszystkie naraz. Wbiłem level 100 na mapkach, bez żadnego kupowania boostów i rota.

Kasę farmiłem w taki sposób:
-kupić duży zapas Conqueror mapek (to te od Siriusa - Drox, Al'Hezmin itd.)
-spec drzewka atlasowego pod Harvest i Expedition z włączonym Grand Design
-ołtarzyki te po prawej
-każda mapka rollnięta do 100+ quant i potem na wszystkie vaal orb
-sextanse: Yellow Plants + Contains Harvest. Czasami jak mi się chciało dokupowałem 100% Runic Monsters

Czyli wysoka inwestycja ale bogactwo z tych mapek leciało jak z filmików testo. Cztery mapki 6-8k żółtego harvest soczku, już się cała inwestycja zwracała z nawiązką - a do tego jeszcze ekspedycja, boss fragment z Conquerora i w #!$%@? lootu bo te mapy miały finalnie 160+ quanty i 100% pack size. Wychodziło mi dobre 6-8 divine orbów na godzinę casualowego latania.

Tylko ta mechanika dziadowska, bo zwykłe jeziorka to nawet się nie opłaca chodzić, a te dobre są tak rzadkie, że daj spokój. Reflection of Kalandra miałem 4 razy na 252 godziny grania. Więc w końcu i tak kupowałem je na trade żeby zrobić dobry neck pod ten build. Wyszedł zajebisty, chyba najlepszy tego typu na całej lidze - na trade nie widziałem żadnego podobnego.

#pathofexile #poe #gry
Antorus - Pierwsze 40 wbite, tak narzekali na tą ligę na youtubie i reddicie a mi się...

źródło: comment_1666272781TQ2z0CVAwJA2AQgTFeWeal.jpg

Pobierz
  • 12
@Antorus: gratki za wytrwałość. Mi się udało dobić do 38/40, ale czułem się jakbym grał standard, kalandre trafiłem dwa razy XD liga jako tako udana bo parę dobrych dropów pozwoliło mi zbudować scion ward loop'a i symulator chodzenia w PoE to złoto. Szkoda że zrobili z tego build of the week, mamy gwarancje nerfa.
@Antorus: liga jako całość po #!$%@? fest. Serio przyjemnie ci było to wszystko farmić? Leciało tyle co kot napłakał a zmiany w loocie wymagające przelogowania się do postaci z max IIR to parodia jakaś xD Jeziorko byłoby fajną mechaniką jakby oczywiście łysy nie ograniczał zabawy i nie ustawił dropu reflection na bliski zeru. Ogólnie spoko że liga ci się podoba, bo dostaniesz jej jeszcze 2 extra miesiące xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antorus: coś ostatnio słyszałem o tym buildzie wygląda ciekawie pod następna ligę, league startowałeś tym ? Jak by to wyglądało bez itemow z jeziorka ?
@Kalow z jeziorka mam amulet, bez niego idzie ogarnąć. Startować to średnio bo to build pod CI który wymaga dobry sprzęt żeby było przynajmniej te 10k es. Na start zagrasz sobie trapperem saboteur albo SST trickster, te buildy są dobre odpowiendio w bossach i w mapach. A potem łatwo przejść na ten jak masz już z 20 divine chociaż.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antorus: dzięki za info. Tak planowałem i tak trapy pod sabo więc zmiana będzie lekka i przyjemna. Mówię o 3.20 w tej już odpuściłem ale jeśli uważasz że 20 div/ex to entry point to z palcem w dupie całkiem dobry build.
@Kalow: no, ta moja POB to ma ze 200 div teraz ale dużo itemków ma naprawdę dużo tańsze zamienniki.

Grand Spectrum +frenzy - to chyba 30 divek kosztuje a można to zamienić na parkę forbidden jeweli 'Swift Killer' i eldrith implicit na zbroi 'Gain a frenzy charge every X seconds'. Kosztuje to mniej niż 1 divine a te frenzy chargi sie same stackują do maxa i tak już zostają na stałe
@Antorus: Nadal ci w ten sposób oddaje? Ja przez 2-3 pierwsze ligi jakoś nie mogłem skminić jak robić zarobek, aż w tej lidze zacząłem robić mniej więcej podobnie jak Ty, i zarobiłem na spoko build zdolny pizgać nawet Uber Bossy, aczkolwiek ostatnio przestało oddawać.
Co do Conqów - na początku też fajnie oddawali (np. pierwsze 3 mapki na Droxie dropnęły mi karty za ok. 60c + sporo innego sosu na mapie),
nn1upl - @Antorus: Nadal ci w ten sposób oddaje? Ja przez 2-3 pierwsze ligi jakoś nie...

źródło: comment_1666967682ZWJedETmwU8TXH3UP5TQPG.jpg

Pobierz
@nn1upl ja to farmilem na grand designie z harvestem i ekspedycją bo te 2 mechaniki się najlepiej skalują z pack size a Conq mapy dostają 20% z tej pasywki na górze drzewka. Dobrze rollniete mapy miały w okolicy 100% pack size i z każdego harvestu leciało w #!$%@?. Potrafiło mi wypaść 8k z czterech map co samo w sobie zwracało całą inwestycję w mapę, kompasy i scaraby. A do tego leciało pełno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antorus: jak myślisz w 3.20 jest to nadal doable? Przy nerfach na LS i helix zostaje w sumie z sensownych skilli tylko blade trap. Zastanawiam się czy zrobić ten build nadal xd