Wpis z mikrobloga

Ma ktoś z Was Apple Wacha SE 2022? Jesteście zadowoleni?
Czym w praktyce różni się zwykła wersja od tej z dopiskiem Cellular? Warto dopłacać?
Pytam, bo chcę zamówić. Zastanawiam się też nad 7, ale to mój pierwszy gadżet tego typu i wolałabym wybrać tańszy.
#applewatch #apple
  • 5
@Arielx: Cellular różni się tylko tym ze ma esim. Jak masz zawsze przy dupie telefon to imo nie ma sensu. Jak chcesz zostawiać telefon w domu i mieć smsy, połączenia i powiadomienia na zegarku to dopłać. Zaznaczam ze płacenie i treningi działają na każdej wersji bez telefonu obok
@Arielx: ja mam SE 2022 z Celluralem, ale jest to mój pierwszy AW więc nie mam porównania. Always on mi nie brakuje. Ogólnie jestem na razie bardzo zadowolony i nawet przeszedłem do Orange Flex żeby mieć esima i czasem się przydaje ;)
Jak chcesz wiedzieć coś konkretnego to pytaj, ale ekspertem nie jestem :P
@Tylko_na_chwilke: jak tam bateria? Trzyma cały dzień? Czy jest wystarczający? Nie brakuje ci jakiś dodatkowych czujników/funkcji, które są w 7 i 8? Faktycznie sprawdza Ci się w codziennym użytkowaniu? Właśnie też będzie moim pierwszym, dlatego tak dopytuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Arielx: przy moim użytkowaniu ok 48h wytrzyma, ale przyznaje, że nie używam go aż tak aktywnie (jeszcze). Jedną ładowarkę mam przy komputerze i często doładowuje w trakcie pracy, więc właściwie nie odczuwam, że się rozładowuje.
Odnośnie czujników to w sumie nie wiem... Jeszcze nie zacząłem używać appek do analizy snu, a tam mogą się przydać. Pulsometru użyłem ze 3 razy i to tylko z ciekawości.

Używam na razie głównie do:
-odczytywania