Wpis z mikrobloga

@Smerda_Jajeczny: Szczerze to im droższe tym lepsze. Nie warto brać na swoje główne okulary jakiegos shitu za 99zl. Ważne żeby miały tzw. flexa czyli odginaly sie rowniez na zewnątrz. Warto zainwestować w dobre oprawki, bo będziesz je miał na kilka lat. Sprawdź też czy wygodniej ci w takich z noskami z sylikonu czy z takimi wbudowanymi plastikowymi jak np. robi RayBan przy swoich pełnych plastikach. Od wady zależy rowniez to jakie
@Smerda_Jajeczny: Ja wziąłem pierwsze lepsze solidnie wyglądające, pasujące do kształtu mojej twarzy. BOSS Orange za 690 PLN, jakoś tak. Nie kierowałem się marką, ale te tańsze no-name'y były jakieś takie... lekkie, plastikowe, nie budziły mojego zaufania.
Dzięki za rady. Flex-a miały wszystkie które mierzyłem. Niestety te które mi pasowały zaczynały się od 800 PLN (chyba zajmę się produkcją oprawek) Fajne też są Silhouette ze stali sprężynowej, dosłownie jak drucik, ale kurcze ponad 1000 PLN.

A co polecacie jako soczewki? Ma ktoś może Trivex z JZO ?? Za Trivex z JZO chcą 430 PLN. Optyk Orlińscy.