Wpis z mikrobloga

O jak się wkur%iłem :D Za nic w świecie nie mogę przejść tej walki. Shade jako najsilniejsze jednostki range zwykle jedną salwą kładą wszystko co im wskażę... za wyjątkiem tej jednej bitwy gdzie 14 oddziałów nie może nawet lekko zranić wrogiego lorda, obłęd. Malekith więcej obrażeń otrzymuje od zbłąkanych bełtów niż główny cel xD

A to nawet nie jest wysoki poziom trudności. Próbowałem wszystkiego, chowania w lesie, szachownic, gówno. Aż się telepię po 10 wczytanych grach #warhammer #totalwar

/edit i gówno a nie nieznaczna porażka. Z takimi obrażeniami przeciwnik zaczynał bitwę.
Panas - O jak się wkur%iłem :D Za nic w świecie nie mogę przejść tej walki. Shade jak...

źródło: comment_1666296961ZBA44M4sgRTKht4Ei4C11d.jpg

Pobierz
  • 7
@Panas: być może następnym razem zagraj z modem tabletop unit caps, armie będą bardziej zbalansowane i nie tak przegięte. Walka z leśnymi elfami jest zawsze męcząca.
@Jarmula: dupa nadpisany po przegranej walce :/ ale nie mam wątpliwości że ktoś by to wygrał.

@Sagez: spróbuję, chociaż raczej nie pociąga mnie modyfikowanie gry inaczej niż camera modem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wikariush: a jeszcze byli zmęczeni po marszu :D

Ale ogólnie obserwuję dziwne zachowanie gry, np. RoR executioners, co są elitarną opancerzona jednostką antypiechotną toczą wyrównaną walkę z dark spears. Gra mnie nie lubi :D
@Panas: na jakim poziomie trudności bitwy grasz? Na bardzo trudnym to normalne, że Twoja elitarna piechota jest na równi z gówno włócznikami. Ogólnie to z tej armii wyrzuciłbym wszystkich włóczników i ustawił łuczników w szachownicę.