Wpis z mikrobloga

  • 0
@luxkms78 to jest mit powielany w internecie przez kociarzy. Pies z warknięciami, wyciem, szczekaniem, piskiem, skowytem ma większy zasób słów bogatszy zasób "słów".
  • Odpowiedz
  • 0
@luxkms78 ja miałem psy i koty i potwierdzam, że się myślisz. Potwierdza to też mój kolega obok i jego mama. Trzy zdania przeciwko twojemu.
  • Odpowiedz
@luxkms78 ja miałem psy i koty i potwierdzam, że się myślisz. Potwierdza to też mój kolega obok i jego mama. Trzy zdania przeciwko twojemu.


@sogen: A widzisz - nic sensownego nie napisałeś. Psy nawet gówna jedzą czego nie zrobi żaden kot...
  • Odpowiedz
  • 0
@luxkms78 sorry strony kociarzy nie są wiarygodnym źródłem. Pani Nikkoleta Parchimowicz nie podała chciałby jednego linka do jakiś badań potwierdzających te bujdy które wyssała z palca. Xd
  • Odpowiedz
@luxkms78 sorry strony kociarzy nie są wiarygodnym źródłem. Pani Nikkoleta Parchimowicz nie podała chciałby jednego linka do jakiś badań potwierdzających te bujdy które wyssała z palca. Xd


@sogen: To sobie znajdź - co ja Twoim sługą jestem. Masz dostęp do internetu i walisz taką postawę roszczeniową "bo tak"? Bo nie podoba mi się? Pies ma bardzo prymitywne słownictwo - jego zakres wydawanych dźwieków jest bardzo ubogi - w przeciwieństwie do kota.
  • Odpowiedz
  • 0
@luxkms78 Pies ma bardzo prymitywne słownictwo - jego zakres wydawanych dźwieków jest bardzo ubogi - w przeciwieństwie do kota.

Kiedy jest zupełnie odwrotnie niż Ty piszesz. Zobacz sobie, chociażby na YouTube jest 10 razy więcej gadających psów niż kotów.
  • Odpowiedz
Kiedy jest zupełnie odwrotnie niż Ty piszesz. Zobacz sobie, chociażby na YouTube jest 10 razy więcej gadających psów niż kotów.


@sogen: Czyli twierdzisz że ja podając Ci stronę jestem stronniczy a Ty nie bo podałeś mi YT?

Szczerze to nie potrzebuję żadnych stron w tym celu nawet - w życiu paradoksalnie miałem więcej psów niż kotów mimo że obecnie wolę koty. I potwierdzam - z mojej obserwacji ewidentnie się wszystko potwierdza
  • Odpowiedz
@luxkms78 a kogo obchodzi twoje zdanie? 4 osoby potwierdziły, że się myślisz i coś tutaj jeszcze próbujesz ugrać.


@sogen: No mnie Twoje zdanie kompletnie nie obchodzi to prawda.

4 osoby potwierdziły, że się myślisz


@sogen: Masakra, jak ja się z tych 4 wykopków wygrzebię? ¯\_(ツ)_/¯ Podpowiem też jedną rzecz: inteligentnych osób jest zawsze mniej niż debili. Czuję się zaszczycony mimo że to tylko 4 osoby.
  • Odpowiedz