Wpis z mikrobloga

Mój subiektywny ranking najlepszych ludków z gry pod względem grywalności. Nie oceniam tutaj potencjału do zadawania obrażeń a ogólnie to ile frajdy daje sam gameplay/aparycja/prezencja danej postaci. Jak kogoś pominąłem to albo jej nie mam albo w ogóle nią nie gram.

Yelan: Jedyna postać która dosłownie nigdy nawet na moment mi się nie znudziła, jej skill daje niesamowicie dużo frajdy, ułatwia eksploracje, grupuje przeciwników a nawet zadaje potężne obrażenia, jedynie czego mi brakuje do szczęścia to jej c1 które pozwala użyć skilla dwukrotnie. Jej wygląd to najwyższa klasa, chyba najbardziej dystyngowana z całego genshina.

Kazuha: Wiadomo, niesamowicie ułatwia eksploracje i ma potężnego bursta, postać w zasadzie bez wad, no może jedynie to, że jest to chłopiec ale jakoś u niego to nie przeszkadza, pewnie przez tą jego skromność a może dlatego, że ma nawet jakiś tam potencjał na femboya ʕʔ

Sayu: Raczej mało popularna, jakoś się dużo o niej nie mówi ale jeśli chodzi o eksplorację to nikt jej nie dorównuje (może jedynie Yelan na c1 by była fajniejsza) , do tego super healuje, do spółki z bennetem daje nieśmiertelność, mimo, że jest to postać dziecięca to jest naprawdę cute a jej ruchy są rozczulające w przeciwieństwie do obrzydliwych qiqi czy klee(bez urazy dla ich fanów)

Bennet: jedyna postać którą dubluję na obydwu swoich kontach, persona jak to mówią sześcio gwiazdkowa i niezastąpiona, na dizajn trzeba niestety przymknąć oko( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Lumine: Słodka, delikatna i niewinna() No ma coś w sobie, że nawet samo pobieganie nią po mapie koi duszę a dzięki żywiołowi dendro nareszcie się do czegoś przydaje w drużynie.

Sucrose: Cukier , i zrobi mielone z każdej grupy wrogów. Nawet jakoś tak bardziej satysfakcjonująco niż Kazuha.

Ganyu: Pinkna niczym ze snu(ʘʘ) łuk się zawsze przydaje więc prawie nigdy nie wypada z drużyny i ma mocarny naładowany atak, i ma mocarnego bursta i nawet skilla ma mocarnego co dodatkowo odwraca uwagę wrogów. Brakuje jej jedynie jakiegoś rodzaju pazura. Zbyt grzeczna.

Zhongli: Brązowy dziad, żul, ochroniarz , zrzuca wielką kulę gówna z nieba( ͡ ͜ʖ ͡) Ale dzięki niemu papierowe dziewczyny się nie przewracają więc da się go lubić( ʖ̯)

Yoimiya: sama w sobie szybko mi się znudziła ale dobrze się łączy z Yelan.

Yanfei: bum bum ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Beidou: no dawaj na solo frajerze []

Xingqiu: trap ʕʔ

Raiden: No jest kozak... na wykwintne momenty bo szybko się przejada

Rosaria: Moja kochana waifu, najgorętszy dizajn w grze i skille też ma fajne, satysfakcjonujące ale niestety za mało przydatna w drużynie, czasem tylko na abbysa wpadnie( )

Cyno i Nilou: Wydają się spoko ale to nowości i jeszcze nie zbudowane do końca więc nie wiadomo jak to dalej będzie ()

A wam kim się gra najprzyjemniej i dlaczego? (ʘʘ)

#genshinimpact
Pioter_Polanski - Mój subiektywny ranking najlepszych ludków z gry pod względem grywa...

źródło: comment_1666399456nAssnBAiN7uy1WIRKwX4uX.jpg

Pobierz
  • 7