Wpis z mikrobloga

@gardzenarodowcami:

nie pozdrawiam przeciwników (...) narkotyków miękkich

Powiem szczerze, jestem przeciwna zażywaniu narkotyków, również miękkich, ale nie jestem za tym, aby ich zakazać. Wręcz przeciwnie, powinny być legalne, bo jak ktoś chce ćpać, to będzie ćpać, lepiej żeby miał jakieś prawilne źródło, a nie dilera spod śmietnika.
Ale właśnie na tym polega wolność. Jak nie podoba mi się ćpanie, to nie ćpam, a nie zakazuję innym, bo mi się to nie
@Sandrinia: Tamta zagrywka Pis to było chyba największe świństwo podczas ich rządów. Orzeczenie w sprawie w której społeczeństwo jest tak bardzo podzielone w czasie pandemii. Wiadome było że ludzie będą protestować bo zawsze tak jest a w tvpis ludzi walczących o swoje prawa podpisali "siewcy śmierci" mimo że całą lawinę wywołał jeden starszy pan niezbyt imponującego wzrostu, zamieszkujący okolice zachodniego wybrzeża Wisły. Nigdy im tego nie wybaczę. Szkoda tylko że to
@Sandrinia: No niestety. Najgorsze jest to, że obecnie w tym kraju jak się będzie chciało zrobić podobny protest to naprawdę będzie to wymagało niesamowitej siły. Porządny lider to będzie za mało. PiS opanował kilka rzeczy do perfekcji:

1. Ma płatne trolle które wykorzystuje przy każdej okazji kiedy pojawia się hasło „protest” i jakaś większa grupa społeczna się na nich zbiera. Osobiście się o tym przekonałam na wykopie jak chciałam iść na