Wpis z mikrobloga

Ta osoba co zrobiła ten wpis też napisała krytyczny komentarz odnośnie Lempart.


@hansschrodinger: Ależ ja też jestem krytyczny wobec Lempart. Odnoszę się natomiast do argumentu, który był zarówno podczas protestów jak i powtarzany jest teraz, który właśnie można by podsumować "poparłbym te protesty, ale znalazłem jedną rzecz, która mi się nie podoba, więc jestem im przeciwny".

Przypominam, że wykopki krytykowały protest za to, że ludzie podczas niego przeklinają xDD
@rzep w sumie był taki moment że Lempartowej jeszcze nie było, a już się kotłowało.

Pamiętam że się zastanawiałem wtedy, ile czasu zajmie mediom i politykom aby dobrać twarz numer jeden do tego protestu.

Bo tłum ciężko ośmieszyć, dyskutować czy wyciągnąć brudy.

Tak samo śmiesznie było z Kod, że rozwalono ruch przez brudy liderów
@rzep: no tak, wykopki to przecież najbardziej homogeniczna grupa w Polsce i w innych środowiskach nie padały wcale dokładnie takie same głosy. Wcale też nie było tak, że najbardziej to zakotlowalo się na lewicy i w social mediach urządzali sobie polowania na czarownice bo ktoś popierał albo nie popierał Lempart ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rzep: Hohohooo. Wszyscy skompromitowani... Tylko że oni jeszcze nie rządzili a twoja frakcja pokazała już wielokrotnie jakie ma podejście do własnego społeczeństwa co odczuli własnym stanem konta czy jak wolisz "grubością" własnego portfela.
Nie poparłem Strajku Kobiet przez skompromitowaną liderkę


@rzep: przestałem popierać strajk zwykłych ludzi po tym, jak samozwańcza liderka zaczęła rzucać durne postulaty, a strajk przestał być inicjatywą zwykłych ludzi.

#!$%@? pisowska agentka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@rzep to nie była jedna rzecz. Organizatorzy, nie tylko Lempart, chcieli wykorzystać protesty jako trampolinę polityczną, do przepchnięcia skrajnie lewackich idei oraz do obalenia władzy PiS.

Pierwotnie protesty zaangażowały wiele osób o prawicowych i centrowych poglądach, które po prostu straciły zapał, zauważywszy że ich protest jest wykorzystywany do realizacji obcych im spraw.

Lempart to tylko wisienka na torcie i symbol wykolejenia ruchu