Wpis z mikrobloga

zerwałem plomby z xboxa series x a jest on do naprawy i w serwisie powiedzieli mi że raczej dysk do wymiany czyli około 1000 zł za naprawę, gdybym nie zdjął plomb to pewnie było by to zrobione w ramach gwarancji bo jest do stycznia, wy też czasem robicie takie głupie kosztowne błędy ? #xbox #xboxseriesx #gry #playstation
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rafesto: Wciąż możesz odesłać na gwarancję.

https://support.xbox.com/pl-PL/help/hardware-network/warranty-service/help-with-existing-service-order

"Niektóre konsole Xbox mają naklejoną plastikową taśmę na śrubie, którą trzeba usunąć, aby otworzyć konsolę. Zerwana plomba nie wpływa na zakres gwarancji; Jednak otwieranie i modyfikowanie konsoli w celu wyłączenia zabezpieczeń, uzyskania nieuczciwej przewagi w grze lub pogorszenia środowiska gry dla innych użytkowników spowoduje unieważnienie gwarancji. Jeśli otworzysz i uszkodzisz konsolę, gwarancja nie obejmie żadnych spowodowanych przez Ciebie uszkodzeń. Zobacz informacje dotyczące wykluczeń w
@Andrut_japko: to dotyczy rynku USA, ostatnio im się prawo zmienilo i muszą uznawać gwarancję nawet jak plomba jest zerwana. Zależy na jakiego serwisana trafi, mój kumpel wysłał z uszkodzoną etykieta i mu nie wymienili, odesłali z adnotacją, że uszkodzone plomby gwarancyjne i ingerencja w sprzęt.