Wpis z mikrobloga

No, aplikacja o obywatelstwo oplacona, wyslana, dokumenty dostarczone, tera czekamy. 4 lata to pisalem ;-D Teraz sie wzialem w garsc, bo mi sie zaraz konczy waznosc testu z angielskiego ;-D Poprzedni skonczyl sie w 2020, tylko dwa lata sa wazne! Ile teraz bede czekal na decyzje? Strona mowi, ze do 6 miesiecy. Jakie macie doswiadczenie, ile czekaliscie? Byly jakies problemy typu: doslij cos/zmien cos/etc? #uk #obywatelstwobrytyjskie
  • 11
@kwiatosz: Dobry wpis, dzieki. Czyli jakies piec miesiecy, sporo. £150 teraz testy jezykowe kosztuja? Podrozaly. Nie miales w kosztach appointmentu w UKVCAS? Za darmo trafiles? Ja wczoraj bookowalem, sprawdzilem terminy na pazdziernik/listopad wszedzie w promieniu 100 mil, zero darmowych. Musialem £264 wydac na siebie i syna. Co mnie w sumie wynioslo ponad £2600 za aplikacje + ukvcas. Na ksiazki/platformy do Life in UK nic nie wydalem, robilem z tych darmowych apek
@maybe: no to niezle wybuliłes na ten appointment! Taka rada dla innych, jesli szukacie darmowych slotów, to sprawdzajcie rano o 9:00. Wtedy udostepniane są nowe darmowe terminy wizyt mozliwe do zabukowania.