Wpis z mikrobloga

@Arctic_Slav: Generalnie przez raka, którego źle na początku lekarze zdiagnozowali. W jednym z wpisów czy komentarzy właśnie podał jeden z takich powodów. Dużo pił monsterów codziennie, nałogowo... Wiem, mogło być parę innych czynników ale sam on tak wywnioskował.
@Jookav: hesus marija. Ale mnie teraz feelsy i flashbacki złapały. Z dużą ilością osób, o których tu jest wspominane gadało sięna wykopowym TSie jak i bawiło się z nimi na wykopparty...
Cieszę się że ten typ od Chin został zbanowany


@Orzeech: Niestety ale luckyStrike ma bana do grudnia. Ale jak już pokazał, że wcale nie jest trollem tylko białą pożyteczną małpą powielającą reżim Chin to ten człowiek tylko i wyłącznie skończy z permem xD.
@Pedroo: Nie wiem. Wiem, że nie każdy kopnie we wiadro z powodu picia tego gówna. Tak samo jak nie każdy umiera od palenia fajek.
Jednak chłopak i jego męki poruszyły mnie na tyle, że już nie spożywam tych napojów i staram się jeść inaczej.
Cieszę się też z wielu małych rzeczy jak mówił. W końcu nie wiadomo kiedy ich zabraknie...
@GOOF1: a czemu komukolwiek miałyby imponować jakieś cyferki na ig? To już oficjalnie mierzymy tym wartość człowieka? Może tyle mieć bo robi coś fajnego, a równie dobrze może pokazywać dupe spermiarzom.
@Jookav: Chyba nikt nie napisał o @Mietek_02, który zakochał się w Gabrysi pracującej na stacji Orlen XD.

Napieprzał wpisami o owej Gabrysi, wrzucał jakieś zdjęcia i jakiś wykopek na podstawie zdjęć doszedł do tego w jakiej miejscowości jest Orlen, w którym pracuje Gabrysia XD.

Jakby tego było mało wykopki zaczęły wypisywać na google opinie pod tym konkretnym Orlenie "Gabrysia uważaj, jakiś chłopak się z Tobie zakochał i przyjeżdża zatankować specjalnie
nawiekiwiekowAmen - @Jookav: Chyba nikt nie napisał o @Mietek02, który zakochał się w...

źródło: comment_1666558439vMIRZKbLxUt3jCkeJdU8e0.jpg

Pobierz
na podstawie zdjęć doszedł do tego w jakiej miejscowości jest Orlen, w którym pracuje Gabrysia XD


@na_wieki_wiekow_Amen: ja i równolegle jeszcze dwóch wykopków, ale to nie ja podałem adres stacji po czym zaczęła się główna część afery z mietkiem