Wpis z mikrobloga

Z takich życiowych osiągnięć, to kiedyś miałem fanpejdż trollujący koniary, na którym opisałem raz sprawę konia który napadł na dziewczynkę i zagryzł jej psa (xD), czym tak wkręciłem jakąś grażynę, że dzwoniła po #!$%@? GOPSach w Mszanie Dolnej, po komisariatach i wypytywała o złośliwego konia mordercę z nieistniejącej wsi xDDD Wyniki swojego śledztwa szczegółowo opisała.

#heheszki #chwalesie #koniary
Pobierz
źródło: comment_16665298204ZbmJIa4Yn6zZjl060aFru.jpg
  • 50
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
gdyby te Grażyny tyle czasu poświęcały na research tematów nt glupst PiSu


@TymRazemNieBedeBordo: Wykopki odkrywają, że ludzie maja różne zainteresowania i jak coś ich pasjonuje to są skłonni poświęcić na to swój prywatny wolny czas a jak nie to po prostu mają to w dupie i nie kiwną palcem?
@TavarishPiesov z takich internetowych osiągnięć to zrobiłem kiedyś ogłoszenie na allegro dla kolegi (to były czasy gdy aukcje allegro miały jeszcze szablony i edytor tekstu). Sprzedawał wtedy Megane żony. Efekt jest taki że zaliczyłem gorące na demotywatorach i kwejku oraz pisali o tym na motokilerze. Potem jeszcze wywiady miałem i oferty pracy (w #!$%@? FM Group XDDDD).

Kolega zaś miał przez tydzień około 200 telefonów dziennie z gatunku "hehe chciałem tylko powiedzieć
Pobierz
źródło: comment_1666552577IvpUvRQZB2x6TvUpZIL996.jpg