Wpis z mikrobloga

@DurzyHarakter30: Moim zdaniem takie tutoriale są dobre, bo widzisz praktyczne zastosowanie funkcji i potem pamiętasz, co one robią. Był kiedyś Polski Kurs Blendera, gdzie Piotr Arłukowicz objaśniał wszystko, ale Blender jest na tyle rozległym programem, że nie spamiętasz wszystkiego bez praktyki. Jak obraniasz podstawy, to rób coś swojego, jak natrafisz na problem, to szukaj pomocy. Tak nauczysz się najlepiej.
@DurzyHarakter30: @sm_m: To ja podpowiem że nie musisz uczyć się wszystkiego (działania w każdym module Blendera), bo z większości pewnie skorzystasz parę razy i zapomnisz - ważne że wiesz gdzie czego szukać a w razie czego możesz wspomóc się dokumentacją. Plus Blendera jest taki że w każdym module (modelowanie, rzeźbienie czy inne) są takie same skróty klawiszowe do podobnych czynności co znaczenie ułatwia pracę.

Co to podstawowych tutoriali - polecam
funeralmoon - @DurzyHarakter30: @sm_m: To ja podpowiem że nie musisz uczyć się wszyst...
@funeralmoon właśnie z niego korzystam. Anyway czy te tutek mocno się zestarzał o to wersja 2.7 a już jest wersja 3. Tak wiem można sporo roic w blenderze. Ale myślę że modelowanie plus animacja :) zresztą nie wiem. Uczę się i zobaczę co mi się spodoba a co nie