Wpis z mikrobloga

Dzień #2 pytania sie o zagłade świata.
A więc tak, chciałbym się spytać ekspertów z tagu #koronawirus którzy robią swój własny riserch o dzień zgłady dla państw zachodu, które się zaszczepiły. Otóż podobno śmiercionki billego gejtsa z chipami, berbelucha szatana szwaba i fajzera, szczypawka NWO i żymian miały doprowadzić nas do zagłady i upadku społeczeństw, ludzie mieli umierać na ulicach ponieważ przyjęli aż 2-3 dawki tej śmiertelnej mieszanki soli fizjologicznej i wody z dodatkami.

Przecież na C H Ł O P S K I - R O Z U M już powinniśmy masowo wymierać, prawda? Skoro szczypawki potrzebują 1-2 lat do wchłonięcia się w narządy itp.
Panie billu gejtsie czekamy, odpalaj pan protokół w chipach i kończymy ten teatszyk dla gojuf xD

B.....n - Dzień #2 pytania sie o zagłade świata. 
A więc tak, chciałbym się spytać e...

źródło: comment_1666544351Uy9jaIKfRGmDZP9PRlL1lm.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Witam, jestem, odpowiadam.

W twoim pytaniu idzie wyczuć ironie, więc ironicznie kontr zapytam, dlaczego w szpitalach, jest większy procent zaszczepionych niż niezaszczepionych?

Pytam o procent z tego powodu, że oczywiście skoro 70% społeczeństwa się zaszczepiła to jest ich więcej, czyli i więcej leży w szpitalu, to logiczne, ale dlaczego większy procent zaszczepionych jest w szpitalu, niż jeżeli niezaszczepionych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Równierz, mamy zwiększoną umieralność,
  • Odpowiedz
Otóż podobno śmiercionki billego gejtsa z chipami, berbelucha szatana szwaba i fajzera, szczypawka NWO i żymian miały doprowadzić nas do zagłady i upadku społeczeństw, ludzie mieli umierać na ulicach ponieważ przyjęli aż 2-3 dawki tej śmiertelnej mieszanki soli fizjologicznej i wody z dodatkami.


@BayzedMan: Może nie zagłada i upadek społeczeństw, ale zubożenie na pewno. Już teraz są problemy z łańcuchami dostaw, tak jak gdzieniegdzie przebąkiwano, ceny deficytowych towarów rosną. Dlaczego? Ano
  • Odpowiedz
wojna na Ukrainie będzie tylko po to, żeby zmienić temat z covida i pyk stało się.


@Orlenc: To jest jedna z hipotez. Natomiast każdy kto ma choć 2 szare komórki połączone sznurkiem, wie że ta "wojna" nie jest wojną bo nawet na wojnę nie wygląda. Nie w 21 wieku, nie z tzw "jednym z największych państw świata". To co widać to po pierdółka wojny. Każdy kto myśli to widzi że to
  • Odpowiedz
@BayzedMan: a jakie chcesz źródełka mój drogi? zerknij na mój profil, ostatnio rozmawiałem z gościem od statystyk, tam znajdziesz jakieś w naszej rozmowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BayzedMan: no jak pusty, prosze bardzo, kto umie szukać ten znajdzie.

https://www.wykop.pl/link/6870833/byly-prezydent-chin-hu-jintao-wyprowadzony-sila-z-kongresu-partii/

Przewiń niżej do wykresu zgonów. Zgony niezaszczepionych to tylko 30% także nie mamy się czego obawiać.

A może ty nam jakieś zródla podasz, ilu nieszczepionych szurów umiera? Bo przecież powinno nas być pełno prawda?

Nie wiem jakich danych i dowodów potrzebujesz, bo wypierasz wszystko. Więc znajdz tych umierających niezaszczepionych szurów to ja zmienie zdanie, to jest moja granica.
  • Odpowiedz
@Rabusek:
Ten artykul bazuje na tym badaniu
https://www.acpjournals.org/doi/10.7326/M22-2274#t1-M222274
A w nim takie cos

In this population-based surveillance, we found that myocarditis/pericarditis 0 to 7 days after mRNA vaccination in persons aged 5 to 39 years occurred in approximately1 in 200 000 doses after the first dose and 1 in 30 000 doses after second dose of the primary series, and 1 in 50 000 doses after the first booster. The
  • Odpowiedz