Wpis z mikrobloga

Jest ktoś zainteresowany update tego wpisu? Mogę się przyłożyć i pokazać każdy miesiąc krok po kroku jak mi upływał, opowiedzieć o tym jak zbudowałem na dzień dzisiejszy fajne źródło dochodu, myśle ze byłby to ciekawy materiał w świecie w którym każdy mówi ,,hurr durr dropshipping w 2k22 nie warto za duża konkurencja, stary bez znajomosci w hurtowniach nawet nie podbijaj, nie masz działalności? Nie ma szans, odpuść sobie to, nie opłaca się itd” na starcie napisze ze nie słuchajcie tych internetowych doradców ktorzy się obawiają konkurencji, bądź są nieudacznikami i im nie wyszło wiec zakładają ze innym tez nie wyjdzie.
80 plusów i zrobię staranny materiał w którym cały ten rok opisze, wszystko pokaże, pokaże swój magazyn ogólnie wszystko jak zaczynałem powiem z jakich hurtowni kiedyś brałem, w zasadzie dam wam całe mięso, dam cenne porady zupełnie za darmo (bo gratis to uczciwa cena), bo już nie mogę patrzeć na tych ludzi co sprzedawana kursy z czegoś co jest do znalezienia w necie w 10 minut.
#dropshipping #ecommerce #inwestowanie
Oskaros - Jest ktoś zainteresowany update tego wpisu? Mogę się przyłożyć i pokazać ka...

źródło: comment_1666548627mbX2KzkPypR9UdtZ0ML2y5.jpg

Pobierz
  • 42
@mazaken: a gdzie ja podałem jakieś 2 wersje, jakobym robił to od roku? @cerbera:
W materiale opisze równy rok od tamtego postu do dzisiaj, co nie znaczy, ze DS wcześniej był mi obcy. Każda bystra osoba się domyśli, ze tamten post to był eksperyment społeczny aby się dowiedzieć czy ludzie wciąż ci wmawiają ,,nie dropshipping w tych czasach się nie opłaca” i faktycznie tak bylo
nie dropshipping w tych czasach się nie opłaca


@Oskaros: imho jeśli ktoś się pyta o to na wykopie to się nie opłaca. Oczywiście, że można zrobić z pośrednictwa dobry biznes, ale jeśli ktoś musi pytać o to na wykopie, to prawie na pewno mu się to nie uda, i będzie kolejnym z tysięcy randomów, którzy myśleli, że nic nie trzeba wiedzieć ani robić, a kasa sama wpada ¯\_(ツ)_/¯
@Oskaros: dawaj ten staranny materiał to i plusy przyjdą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirasy tutaj nie lubią plusożebrwctwa, no a ja chętnie bym poczytał jak ci tam poszło ( )

@Oskaros: jeśli działasz w dropshippingu to skąd te paczki i to zdjęcie?


@AshtarPL: ano właśnie, to w końcu dropshipping czy masz swój magazyn i sam paczki wysyłasz? xD
@Marcinnx: #!$%@? mam w te plusy, nic mi to w życiu nie zmienia, jak nie ma wystarczająco chętnych to nie będę tracił czasu na nagrywanie, co do dropshippingu mój model działa inaczej i paki trzymam u siebie, bo to jest wygodniejsze szybsze i łatwiejsze ze zwrotami.