Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Hej!
Przesiadam się z PS3 na PS5.
Jak widać jestem lekko zacofany ;)
Chciałem przy okazji ograć kilka gier z PS4.
O ile dobrze rozumiem to gry typu Wiedźmin 3, Dying Light, Cyberpunk itd. normalnie będą działały? Bo wiem że update typowo nextgenowe do W3 ma się pojawić pod koniec roku ale nie przeszkodzi to w graniu już dziś?
Co uważacie za must have z PS4?
Mam w planach powyższe 3, NFS Payback, GT7, Kakarot, MK11, Ghost od Tsushima, Horizon, GoWa, Horizon, Metro, BF V.
Do PS5 mogę mieć w zestawie Uncharted, Spidermana Miles Morales i CoD Cold War.
P.S. jestem jednym z tych szczęśliwców którzy nie muszą zapominać całego Wiedźmina 3 żeby go ograć od nowa bo jeszcze nie grałem ( ͡ ͜ʖ ͡)
#ps5 #wiedzmin #wiedzmin3 #playstation #gry
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Spider89SC: Na wiedzmina 3 polecam poczekac z miesiac bo bedzie update dla nextgenow ale jak wyjdzie to odrazu zalecam pykac bo koks gierka :D (mozesz grac juz ale serio oplaca sie poczekac bo to chodzi w 30fps i wyglada srednio) co do must have to polecam kupic tego nowego PS Plus Extra i tam masz wiekszosc exow itp. Mi sie najbardziej podobaly Spidermany i Ghost of Tsushima ale gierek jest naprawde
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Eskim0s: Powiem Ci że da się przyzwyczaić. Gram 4fun i nie ma tragedii. Ograłem na PS3 na padzie wszystkie BF i CoDy na najwyższym poziomie trudności a nawet sporo w multi. Może w multi nie byłem asem ale i nie na końcu tabeli w grach.