Wpis z mikrobloga

@mab122: jeśli wymiary są takie same jak do ryanair (a chyba są) to szukaj po prostu małych kabinówek. producenci zazwyczaj robią je w tych wymiarach, bo to im się najlepiej sprzedaje. ja kupiłem ostatnio w auchan za jakieś 100 zł i idealnie się mieści w te wymiary
@Ogau: ja ostatnio latałem ryanairem i brałem priority, bo wtedy jest bagaż podręczny + dodatkowy bagaż. Jako podręczny mały plecak na rzeczy osobiste, a wszystko inne do walizki (tam jest jakieś 50x40 cm chyba dozwolone). Nie wiem, czy w ogóle są walizki na kółkach w tych najmniejszych wymiarach bagażu podręcznego.
@pekak: a z wpisu OPa wnioskuję, że właśnie o najmniejszy rozmiar chodzi. Przynajmniej w moim otoczeniu ludzie na walizkę 55cm przestali mówić podręczny już jakiś czas temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ogau: a to mea culpa, ja się nigdy nie mogę wcisnąć w ten mikrobagaż, więc płacę ekstra, chyba że to jakieś weekendowe wypady z pracy, gdzie zabieram tylko czyste majtki i laptopa.
ja się nigdy nie mogę wcisnąć w ten mikrobagaż


@pekak: ja tam mam jeszcze z pół plecaka wolnego i jak ostatnio mi firma opłaciła walizkę to tylko się #!$%@?łem, że muszę to ciągnąć ze sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)