Wpis z mikrobloga

Czytałem kiedyś na sfd czy kfd że do gainera 737 megabol dodawali dodatkowo jakieś hormony?

Brałem to jakieś 11, 12 lat temu, i z przegrywa zrobiłem się jakimś chadem, oczywiście to był jedyny czas gdy ćwiczyłem siłowo, żarłem mnóstwo makaronów, dużo kalorii.

Dziewuchy dosłownie się śliniły, głośne zalotne komentarze dosłownie wszystkich bab, jakieś 20 stki cudne z wyglądu, wszystkie tylko o mnie. Gdy nie były w grupce to się ładnie uśmiechały. Tak sam na plaży nad morzem, jakieś końskie zaloty do mnie -.-

Ktoś wie czy to przez te hormony w megabolu czy przez to że ćwiczyłem siłowo, żarłem dużo, i byłem opalony?

#przegryw #gainer #kulturystyka #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
D.....t - Czytałem kiedyś na sfd czy kfd że do gainera 737 megabol dodawali dodatkowo...

źródło: comment_16666243831f1ozeBGKKUPCHlH9noINl.jpg

Pobierz
  • 10
Jeszcze dodam że jestem jakimś dziwnym przypadkiem, bo jestem bardzo atrakcyjny gdy o siebie dbam ale to naprawdę siłownia regularnie, micha 3000+kcal, dużo węgli, słoneczko albo zima solarium.

Jest też druga strona, gdy nic ze sobą nie robię gniję, jestem blady jak ściana, nieatrakcyjny seksualnie. Czytałem że niektórzy faceci tak mają, potrafią przejść z seksownego w brzydala lol. Delikatna uroda, mała twarz więc nawet drobna zmiana jest bardzo widoczna... Justin Biber to
Jeden wniosek, trzeba o siebie dbać-.- każdy będzie wyglądał jak milion dolarów-.- Nawet ci nieatrakcyjny zamieniają się w atrakcyjnych-.-

Teraz np. jestem nieatrakcyjny, więc zachowania kobiet odwrotne niż kiedyś, swoim zachowaniem mówią "zrób coś ze sobą człowieku, a jak nie to się zabij". Kiedyś to była mną zachwycona nawet najlepsza laska z osiedla, w ogóle się za bardzo nie znaliśmy, ja stałem w słońcu bez koszulki, a ona do mnie ze ślinką
Jeszcze wam coś powiem, w technikum, gdy zacząłem się odchudzać brałem ekstrakt z zielonej herbaty, jeździłem jak #!$%@? po 2-3h dziennie na rowerku, to po kilku tygodniach tak zbrzydłem, taki blady się zrobiłem i chudy z 95 do 80kg, że kolega mi powiedział na osobności "boże co ty ze sobą zrobiłeś, jak ty wyglądasz, pamiętaj że już nie jesteśmy kolegami, i sobie poszedł do innych", tak jak mnie znajomi z technikum nawet
XDDDDDDDDDDDDDDD 3/10 bo nawet śmieszne


@devx97: ile ty masz lat małolacie xD gówno wiesz. Napisz coś więcej, co tam masz w tej pustej głowie, zawsze się okazuje że taki śmieszek nie ma nic ciekawego do napisania. Pewnie gówno wiesz o indywidualnych przypadkach. Generalizujesz z poziomu własnego doświadczenia, durna pusta głowa lol Ja wyżej zaznaczyłem że inni mają inaczej. Ogólna wiedza też pewnie na poziomie przedszkolaka. Poczytaj setki artykułów zagranicznych wtedy możemy
urzekła mnie twoja historia


@Aniki: Po co sie prujesz? Skoro nawet mnie nie znasz i nigdy nie poznasz? Na cholere wy oceniacie część historii z mojego życia? #!$%@? mnie obchodzi wasze marne zdanie. Mowa jest zupełnie o czym innym.