Wpis z mikrobloga

@PiccoloGrande: na razie tracą mocno na kryzysie. Do przyszłych wyborów jeszcze może się to zmienić. Na razie opozycja mocno ich ciśnie za kryzys. Jak kryzys się skończy to może się skończyć paliwo opozycji. Albo pisowcom emeryci, zobaczymy czego wystarczy na dłużej xD
@PiccoloGrande Oprócz tego, że PiS nadal trzyma poparcie to #!$%@? mnie 10% Hołowni. Prawdopodobnie nikt nie zna stamtąd ani jednego nazwiska poza nim, na koniec dnia to mogą się okazać oszołomy na poziomie kukizowców czy konfederatów. Ba, najpewniej się okażą, bo poznamy ich dopiero w sejmie.


@Iudex: No lepiej głosować na znany PIS i znane PO ( ͡° ͜ʖ ͡°). Skoro dla tego kraju i tak nie
Wykopki już świętują, że jest szansa na to, że poprzedni złodzieje przejmą władzę po obecnych złodziejach xD "BO PLATFORMA TO TYLE NIE NAKRADŁA" brzmi tak samo januszowsko jak "SYNEK KTO TYLE DOŁ". Platforma nie była na tyle odważna, ale teraz jak zobaczyli na przykładzie pisiorów jak można Polaków dymać to nie łudźcie się, że oni będą lepsi. Teatr spier*olenia PO/PIS/PO/PIS nadal trwa, karuzela się kręci. It's over dla Polski. Za kolejną kadencję/dwie
@Redicle: z tego co przynajmniej udało mi się wywnioskować to PO bazuje na zupełnie innym elektoracie, myślącym w inny sposób niż elektorat PiSu. Mając beton pt. „No bo synek, kto tyle doł?!” można sobie pozwolić na znacznie więcej niż z elektoratem chociaż minimalnie patrzącym na ręce. Z perspektywy lat wydaje się abstrakcyjnym, że rząd PO mógł zostać położony przez ośmiorniczki i zegarek Nowaka, a jednak faktycznie tak było. Przynajmniej tak sobie
@Redicle: Jakaś alternatywa? Ja czekam nadal na prawdziwie liberalną partię polityczna. Rozdział absolutny zabobonu od państwa, niskie podatki, wspieranie i promocja przedsiębiorczości, ograniczenie socjalu do pomocy w wyjściu ludziom z dołka/kryzysowej sytuacji w życiu… Czyli państwo interweniuje i daje pomocną dłoń jeśli komuś powinie się noga. Likwidacja PiSowskich programów z + itp. itd.

Na kogo mam głosować?