Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@uirapuru: czy wysiłek fizyczny (który może doprowadzić do poronienia) to już będzie "UMYSLNE" poronienie? A jeżeli lekarz zaleci kobiecie leżenie, a ona zamiast walić w papersa wstanie do toalety i tam poroni - powinna iść siedziec? Kobiety które nie odstawia kawy (kofeina zwiększa ryzyko poronienia) - do pierdla?

Cc @Krejziismylife:
@Krejziismylife:
Pozwolę sobie zwrócić uwagę że on jednak mówi o sytuacji umyślnego poronienia, a ty twierdzisz że chce wsadzać do więzienia za każde poronienie. Nieładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przynamniej tak wynika ze screena, nie znam reszty jego "poglądów".

Fakt, koleś jest ciężkim debilem. Ale jednak odrobinę manipulujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shamson: ale kto by kwalifikował, czy poronienie było umyślne, czy nie? Czy jeśli pójdę w ciąży pojeździć na łyżwach i ktoś mnie szturchnie, a potem w koincydencji czasowej poronię, to już było umyślne i idę do więzienia? Wprowadzenie takiego prawa to otwarta droga do tego typu sytuacji. Tak jest np. w Salwadorze.

Już teraz niby aborcja przy uszkodzonym płodzie jest dozwolona, ale lekarze jednak zamiast ją przeprowadzić, wolą balansować na krawędzi
@ratty: Ale ja tu nie przyszedłem dyskutować

! Bo masz rację :D

Tylko przyczepić się do delikatnego naginania faktów i nadinterpretacji przez opa. Którą sam komuś zarzuca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nawołujesz do zamykania w więzieniach kobiet za poronienie


@Krejziismylife: nie wiem co to za dzban, ale ty też manipulujesz w #!$%@?, bo gość nawołuje to więzienia za WYWOŁANIE poronienia, a nie poronienie.

To taka "drobna" różnica jak pomiędzy potknięciem się i przewróceniem, a celowym położeniem się na podłodze.