Wpis z mikrobloga

Zapłać ponad 1000 za klawiaturę. Poużywaj kilka miesięcy. Zauważ że shift jest luźny. Spróbuj go docisnąć. Odpada z kawałkiem ledwo się trzymającym. 3 miesiece uzywania. Ehh Logitech. A miałem wcześniej Razer za którego zapłaciłem 700, przetrwał 6 lat i kilka potopów (po części przestawał działać na kilka dni ale później wracał do życia).
Okazuje się że wiele ludzi ma ten problem a Logitech nie sprzedaje przycisków lepszej jakości. Trzeba wymienić klawiaturę na następną z tymi samymi przyciskami, czy zakup na dwa lata bo po gwarancji i kilku klawiaturach już nie kupię następnej.
Ale przynajmniej teraz mam pusta przestrzeń między fn a crtl
whoheis - Zapłać ponad 1000 za klawiaturę. Poużywaj kilka miesięcy. Zauważ że shift j...

źródło: comment_1666685594jeNW9jYvIiJ2kqQP7JwJiS.jpg

Pobierz
  • 92
@who_he_is: Ja mam już 8 czy 9 rok chińska klawiaturę mechaniczna marki motospeed. Niestety jest przewodowa, więc dla Ciebie chyba odpada. Kosztowała 250zl na alieexpress, ale w życiu nie miałem lepszej. Trzyma się niesłychanie dobrze, każdy klawisz od lat działa i ma się dobrze. A nie używam jej od wielkiego dzwonu, tylko siedzę przy kompie praktycznie non stop. Nie wiem czy obecnie jest do zdobycia, ale jesli tak, to z całego
GlikolPropylenowy - @whohe_is: Ja mam już 8 czy 9 rok chińska klawiaturę mechaniczna ...

źródło: comment_1666687970IdXmwTXHHj9nXK8bW47LOS.jpg

Pobierz
@who_he_is: na stronie keychrona poszukaj, ewentualnie tak jak ci wyzej pisali w budzecie 1k pln to juz mozna jakiegos customa pod siebie zrobic, ale pewnie o wiele wiecej #!$%@? z tym

ja korzystam z k2 v2 na brazowych przelacznikach i jest ok, jakos 450pln placilem
@who_he_is: Logitech to gówno. Zasadniczo nie ufałbym żadnej firmie, która nie robi standardowych switchy (ala Cherry MX). Teraz piszę na gównie z Biedronki za 80zł, ale przelutowałem switche z starego Razera (40zł). Bardzo dobrze się pisze.

Sam Razer taki sobie. Soft z dziurą, która pozwala na eskalację uprawnień. Ułożenie przycisków też nieszczególne. Wykonanie za to w miarę ok.
@czarny_i_zly: Nie no, membranówki robią solidne. W robocie kupujemy ludziom podstawowe k120 i nie ma z nimi problemów. Ale mechanicznych bym od nich nie kupował.

@Rachey: te stare klawiatury były super. Niestety dla mnie są za duże.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Glikol_Propylenowy: o, takiego samego mi kupiła Żonka 5 lat temu. Oddałem go babci tylko dlatego, że pękł u mnie jeden plastik w podstawce, a babcia oddala mi ją pół roku temu, bo twierdzi, że występuje ghosting, ale nie miałem tego jak sprawdzić. Zajebista jest, ale jak syn śpi, to za głośna niestety.
@who_he_is: Ostatnia klawiatura Logitecha to był Ultra-X. Ojciec ciągle jej używa, nic się z nią nie działo, była myta kilkukrotnie. Nie widać już napisów na najczęściej używanych klawiszach, ale każdy wie gdzie jest strzałka nie trzeba zerkać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio wymieniałem klawiaturę, bo jakaś chińszczyzna zaczęła mi mylić CTRL z SHIFT (chociaż i tak służyła z 7-8 lat).
No i zonk, teraz większość klawiatur to