Wpis z mikrobloga

@Czerep24: no bez języka to za przeproszeniem sam sie prosisz o przydzial z patologia. Typowy Sebek przyjezdza bez jezyka wlasnie.. I nawet im nie sprawdzaja czy byli karani. Jezyk ogarniesz to i oferty bez patoli będą
@Noggenfogger właśnie nie do końca bo patola z którą miałem styczność (między innymi mieszkałem z nimi:/)posługiwała się angielskim w pracy i o dziwo zarabiali mniej niż ja bez języka xD
@Noggenfogger mieszkałem ze schizofrenikiem,typ np odkręcał wodę i nie zakręcał nigdy, nie gasił światła a jak któregoś ranka wstałem i zobaczyłem że zostawił drzwi otwarte od baraku na oścież na całą noc od razu poleciałem żeby mnie przenieśli no i przenieśli.. do ćpuna, kilka razy dziennie coś ode mnie chciał pożyczac, zrobiłem kiedyś nawet listę rzeczy które w ciągu dwóch tygodni chciał xd,Typ cały czas żył na czyimś ,on każda wypłatę przećpiewał,jak
@alternatereality w Holandii to nie takie proste, próbowałem w Niemczech wynająć pokój bo pracowałem blisko Niemieckiej granicy i wysłałem z 10 wiadomości na różne oferty i tylko jedna kobieta się odezwała i miałem oglądać ale okazało się że bym mieszkał z muzułmanami więc zrezygnowalem..