Wpis z mikrobloga

@Zgagulec: tam do wyboru do koloru, na bank coś znajdziesz, ja wolałem surowsze warunki, raczej Ci nic nie polecę wolę bardziej beduińskie klimaty. Z cenami jest tak, że im dłużej tym taniej, ja ogarniałem wcześniej przez net. W 2019 płaciłem 120 jodów za osobę za 4 dni, dwa dni wtedy około 70/75 jodów, w 2016 dałem 65 jodów osoba za dwa dni. Cholera wie jak teraz po covidowym #!$%@?.
@Zgagulec: masz tu adres z fejsa do Alego, on był bardzo ogarnięty i tam dość mocno się rozwijał, obecnie dołożył nawet konie. Możliwe, że ogarnął ciepłą wodę. Koleś jest anglojęzyczny i bardzo kumaty, ja z nim zrobiłem najwyższy Jordanii i parę innych niestandardowych trekków.

@Zgagulec: ja mam dobry camp w którym byłem. I kontakt z moim jordanczykiem który chętnie ci odpowie na.pytania. jak cos to PiS do mnie na priv.
Ja sam podróżowałem i trochę było stresu ale ten cLowiek dużo mi pomógł, dużo gadaliśmy i ciągle mamy kontakt przez fb
@Zgagulec: Poszukaj na fejsie na grupie o Jordanii. Dogadasz cenę i warunki i się nie zawiedziesz. Bo jak pojedziesz w ciemno to różnie może być, bo tych campów jest pełny i warunki różne.