Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna chętnie uprawia ze mną seks, lubi kiedy ja przejmuję inicjatywę, jednak z jakiegoś powodu wstydzi się dotykać mojego penisa, uprawiać seks oralny oraz przejmować inicjatywę samodzielnie, tzn zmiana pozycji, cokolwiek takiego. Sama mi o tym powiedziała kiedy ją zapytałem, jednak nie podała powodu, powiedziała że po prostu się spina i stresuje wtedy. Dodam, że miała już jednego chłopaka, partnera seksualnego, ale z nim też nie uprawiała seksu oralnego i dlatego ją to stresuje, bo twierdzi że nie ma w tym wprawy, chociaż jak mi raz spróbowała, to nawet ją chwaliłem że jest w tym dobra. Nie wiem jak do niej podejść, chciałbym z nią jakoś o tym porozmawiać, ale kiedy mówiła o tym to prawie się popłakała ze stresu, dlatego nie chcę jej jakoś zranić, a nie ukrywam że fakt iż nie dotyka mnie w miejscu intymnym, a nawet nie patrzy w tamtą stronę sprawia, że czuję się niespełniony i coraz bardziej sfrustrowany, no i przede wszystkim wpływa to na moją pewność siebie w łóżku, co odbija się na problemie z utrzymaniem erekcji kiedy ma dojść do zbliżenia, którego nigdy przedtem nie miałem nawet w najmniejszym stopniu z innymi partnerkami. Tak więc reasumując - jak poruszyć ten temat na spokojnie i co najlepiej zrobić, żeby powoli nabierała pewności siebie w tych kwestiach?

#zwiazki #seks

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6357df873b80a09eaab17b8d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Za kudły i do japy :D Co 5 wiadomość tu jest o tym samym. Gadka o tym że się wstydzi, czy brzydzi to bzdury. Poprzedniemu pewnie robiła po same kule, a teraz ma traumę i #!$%@? tobie nie chce :D
Jest taki film Ajlowiu z Pazurą i Figurą i tam jest scena gdzie typ porusza dokładnie taki sam problem jak ty. Widać że jest to coś mega powszechnego. One po
  • Odpowiedz