Wpis z mikrobloga

@Miniu30:

1. "Praktycznie" to żaden inny kraj nie dozna takiego spadku współczynnika dzietności od 2022 do 2100 jak Polska (z wyjątkiem czterech). Ten wykres pokazuje historyczny początek.
2. Gdzie będzie gorzej? Tam "gdzie jest (wyższa) cywilizacja"? Niekoniecznie: np. Kuba i Chiny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miniu30: no trochę mijasz że z rzeczywistością, jakby choc trochę wskaźniki drgnęły w górę to w każdej rzadowej tubie byś miał grabione o wielkim sukcesie. Do tego dajesz art z 2019 gdzie mówią o danych 1-2 lata wstecz gdzie w zasadzie był lokalny szczyt. Od tego czasu masz spadek o blisko 100k.
I na podstawie czego ten koleś chce wstawić kaszojady urodzone za granicą do polskich dawnych? Żeby miał lepsze cyferki?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miniu30: bzdura też jest to że pl liczy sobie 38M ludzi, ale taka masz metodologię żeby na tym bazować.
op wstawił wykres ze jest 300k uroczej i że widać #!$%@?ęcie o 100k w 8 lat. No nie powiem, sukces w #!$%@?.
I tutaj nie występuje nigdize mowa o fertility rate tylko o wartościach urodzeń/zgonów
A ty się przyczepiłem do tego wskaźnika.
  • Odpowiedz
@srgs: bo odpisywalem cieliczkowi ktory o tym wskazniku do mnie pisal. Liczba urodzen/zgonow i spadek wynika z tego ze to bylo 3 echo wyzu powojennego a nie jakies specjalne wydarzenie. Po prostu liczne roczniki dlatego stosuje sie czesciej wlasnie ten wspolczynik dzietnosci.
  • Odpowiedz
@HAL__9000: Dziękuję za Twojego Plusika, który utwierdził mnie w moich przekonaniach. W rzeczywistości ateiści szkodzą osobą młodym, młodocianym, jeszcze niewierzącym, bo nie zdążyli poznać jeszcze Pana Jezusa, Pana Boga i Maryję Świętą, nie dając mi za tę odpowiedź minusa - zgadzasz się ze mną. Dziękuję, że znowu dałeś mi wygrać i tym samym potwierdzasz moje zdanie. :D Ateista myśli, że Boga nie ma. Wierzący wie, że jest. Nie ironia, nie bait,
  • Odpowiedz