Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nabawiłem się problemów z seksualnością. Kiedyś byłem super sprawny, teraz różnie bywa. Jak dziewczyna mnie kręci i ją naprawdę pożądam jest wystarczająco aby uprawiać seks, ale może połowa tego co dawniej, jak mnie nie kręci to nawet na tabletkach wcale mi nie stanie. Masturbacja też się zmieniła, podczas niej bardzo mało się podniecam i praktycznie od razu strzelam (podczas seksu z kimś kto mnie kręci może to trwać długo, ale nie ma pełnej sztywności).

Na pewno część problemów jest w głowie, ale mam wrażenie że część może też być w fizyczności. Mam wrażenie mocnego spadku libido. Taka sytuacja utrzymuje się od kilku lat, o różnym natężeniu (czasem było dużo lepiej ale nie tak jak gdy wszystko było w pełni okej, czasem spada, teraz chyba ponownie jeszcze mocno spadło). Chcę sobie na własną rękę zbadać testosteron, ale to tak przy okazji, przede wszystkim muszę iść do specjalisty.

Tylko właśnie, jakiego specjalisty? Seksuologa? Urologa? Nie chciałbym aby ktoś zaczął się zajmować tylko moją głową nie sprawdzając mojego ciała. Ale też jestem w pełni świadomy że duża część problemów jest w głowie. Mam wrażenie, że problemy są i tutaj i tutaj. Gdzie iść? Jak ktoś ma kogoś konkretnego do polecenia na Śląsku, to również może pisać. Mam dopiero 31 lat, więc jestem młody.

Widzę że na moją sprawność wpływa przede wszystkim to jak mnie dana osoba kręci (im bardziej tym lepiej to wychodzi) i moja aktywność (w miesiącach w których chodzę na siłownię jest lepiej, niż gdy mam przerwy), ale nawet w najbardziej sprzyjających okolicznościach nie ma takiej pełnej, 100% erekcji, tylko z 70%. A jak robię to z byle kim, to nawet 20%, ledwo się udaje. Tabletki jak jestem mocno podniecony to chyba trochę pomagają, ale jak nie jestem to nawet na nich nic nie zdziałam.

#seks #sex #zwiazki #niebieskiepaski #kiciochpyta #urologia #seksuologia #psychologia #medycyna

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6357ecca3b80a09eaab17e39
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 1