Wpis z mikrobloga

Patrzę na Monię i stety/niestety muszę ją zacząć usprawiedliwiać. Sam kilkukrotnie byłem zakochany po uszy i faktycznie gdy w takim stanie coś nie idzie po naszej myśli to tak zachowujemy się tak jak Monia. Wszystko wtedy drażni. Spojrzenia, uśmiechy, reakcje na każdą bzdurę. Wtedy właśnie porównuje się każde ale to każde zachowanie crusha do adekwatnej sytuacji z innymi ludźmi. Monia wpadła jak śliwka w kompot. Dam głowę że wkurza ja nawet to że laski chodza w strojach kąpielowych i Miki na nie patrzy.

Oby tylko Monia nie zaczęła grać desperacko, bo wczorajsze słowa o braku majtek i planach na inne zakończenie randki zwiastują że Monia traci grunt pod nogami.

Osobną kwestią jest zachowanie Mikiego w tym wszystkim. Jeśli chłop jest głupi i sam nie widzi pewnych oznak to już ta rozmowa z Wentylem na temat zaangażowania Moni powinna zapalić mu czerwona lampkę. Problem w tym że Miki na tym etapie chce dojść do finału a ewentualna szczerość i rozwianie nadziei Moni może to wszystko pokrzyżować
#hotelparadise
  • 8
@OldTimer11: Moim zdaniem ona juz gra desperacko z "pokaz jak ja pocalowales" czy z innym proszeniem sie o pocalunki az po robienie dramy z zazdrosci bez wchodzenia w zwiazek. Co innego gdy nasza irytacja konczy sie na niezyczliwych myslach. Moj crush znalazl sobie dziewczyne. Myslisz ze ja szarpalam gdy stala kolo niego? Ze wtracalam im sie w rozmowy? A mialam tylko 16 lat, mialam prawo byc rozchwiana.

Nie 28 kiedy nie
@OldTimer11: mnie tez przykład Moniki sklonil do pewnych refleksji na temat tego jak głupio się zachowywałam jak byłam mega zakochana, ale jednak byłam wtedy sporo młodsza, miałam z 20-23 lata. Monia ma 28 lat i już jednak powinna być trochę dojrzalsza. Ale to prawda że stan zakochania odbiera zdolność racjonalnego myslenia a Miki zamiast powiedzieć jej wprost co i jak to jeszcze ja zwodzi. Jeśli oni są parą po programie to